آدل می گوید آلبوم جدید “هنوز تمام نشده” در مونولوگ “SNL”

آدل برای سومین بار در حرفه خود به مرحله Saturday Night Live بازگشت. اما این بار او نمایش های کمدی خود را به نمایش گذاشت.

به جای اینکه به عنوان مهمان موسیقی این هفته خدمت کند ، خواننده و ترانه سرای برنده گرمی تصمیم گرفت به جای آن نقش میزبان را بر عهده بگیرد. هفته گذشته ، آدل در یک پست طولانی در اینستاگرام ، هنگامی که اعتراف کرد “کاملاً وحشت زده” است ، فرود روی این کنفرانس را تأمل کرد.

“اولین کنسرت میزبان من برای همه چیز برای SNL!” او نوشت. “من همیشه می خواستم این کار را به صورت یک لحظه مستقل انجام دهم ، تا بتوانم آستین هایم را بالا بزنم و کاملاً خودم را داخل آن بیندازم ، اما زمان هرگز مناسب نبوده است. اما اگر هر زمان دیگری برای ما وقت داشت با چشمان بسته ابتدا به انتهای عمیق بروید و امیدواریم بهترین سال 2020 باشد؟ “

گرچه او کاملاً عصبی بود ، خواننده” آب زیر پل “بلافاصله ثابت کرد که از عهده کار برمی آید. مونولوگ افتتاحیه او کوتاه اما شیرین بود. شاید مهمترین لحظه آن باشد که وی گفت آلبوم مورد انتظارش هنوز تمام نشده است. وی گفت: “آلبوم من هنوز تمام نشده است.” “من ترجیح می دهم چند کلاه گیس بپوشم ، یک لیوان شراب یا شش لیوان بنوشم و ببینم چه اتفاقی می افتد!” وی گفت که اپیزود این هفته احساس یک لحظه “دایره کامل” می کند ، زیرا معتقد است که ظاهر اولیه او باعث آغاز کارش در ایالات متحده شده است.

“تقریبا 12 سال از روزی می گذرد که من “32 ساله نوشت:” برای اولین بار در این برنامه در طی یک انتخابات … که باعث شکستن حرفه من در آمریکا شد ، ظاهر شد ، بنابراین احساس دایره کامل دارد و من فقط نمی توانم نه بگویم! “

در قسمت امشب مهمان موسیقی HER حضور خواهد داشت

می توانید از طریق YouTube در بالا مونولوگ آدل را بررسی کنید.

همچنین