6ix9ine تلاش برای توضیح اینکه چرا “هیچ تفاوتی” بین او و 2Pac

وجود ندارد / 6ix9ine “class =” ff-og-image-inserted “>

در یک نمایه گسترده در نیویورک تایمز ، رپ جنجالی 6ix9ine گفته است که تفاوت زیادی بین او و 2Pac وجود ندارد.

در این مصاحبه همه موارد ، از اینکه چرا Tekashi تصمیم به همکاری با مقامات و درگیری او با Nine Trey Bloods گرفته تا استفاده از کلمه n و دونالد ترو mp .

در سال 2015 ، 6ix9ine به اتهام یک مورد جرم جنایات استفاده از کودک در عملکرد جنسی ، خود را گناهکار دانست و درمورد اوضاع مصاحبه پیشگام بود. هنگامی که اتهامات وی ، که مربوط به لمس یک دختر 13 ساله در فیلم بود ، مطرح شد ، او پیشنهاد کرد که “در مکان اشتباه در زمان اشتباه است”.

وقتی از او س askedال شد که آیا او فکر می کند که نباید مشهور شود ، به دلیل “اقدامات دنیای واقعی با قربانیان واقعی انسان” ، 6ix9ine توجه را به 2Pac معطوف کرد.

“نه ، من این کار را نمی کنم. توپاک شکور به تجاوز جنسی محکوم شد” ، 6ix9ine در پاسخ به چگونگی محکومیت پاک به جرم سو abuse استفاده جنسی درجه یک به اتهام تجاوز به عنانا جکسون در سال 1993 گفت: “آیا توپاک شکور را دوست دارند یا از او متنفرند؟ ! چه تفاوتی بین من و توپاک شکور وجود دارد؟ ” او پرسید ، فقط برای اینکه پاسخ خود را ارائه دهد. “من هرگز متهم به تجاوز به عنف نشده ام.”

جو کوسکارلی ، مصاحبه گر ، در برابر اظهارات 6ix9ine مبارزه کرد و نشان داد که هنر Pac چگونه بر بسیاری تأثیر می گذارد. کاسکارلی به رپر بروکلین گفت: “او هنری را وارد دنیایی کرد که در آن با شیاطین خود دست و پنجه نرم می کرد … او سعی کرد از طریق کار خود نتیجه دهد.

“و من چه کار می کنم؟” 6ix9ine پاسخ داد و افزود كه او صمیمانه معتقد است موسیقی كه او ساخته است به جهانیان كمك كرده است.

این نویسنده اضافه كرد ، كه 6ix9ine را وامی دارد كه ” بیشتر به تفکر مقایسه توپاک بپردازید.

6ix9ine با پخش “Troublesome ’96” از آیفون خود گفت: “این یکی از بزرگترین آهنگهای اوست.” “چه تفاوتی بین آن و” بیلی “وجود دارد؟” یک رهبر متولد شده ، هرگز گهواره را بدون بخاری من ترک نکنید! ” شما به من می گویید که او از طریق هنر خود به او پس داده است؟ شما به من دروغ می گویید. “

Coscarelli پیشنهاد کرد 6ix9ine فقط” یک نوع سابقه داشته باشد “، در حالی که Pac” یک هنرمند چند وجهی “است. 6ix9ine ، در پاسخ ، گفت ، “من باید آنچه را که در سال 2020 مربوط است تغذیه کنم. من باید توده ها را تغذیه کنم. هیچ تفاوتی بین من و توپاک شکور وجود ندارد.”

در جای دیگر مصاحبه ، او اذعان داشت كه اگر تصویری از باند ارائه نشده بود ، به آن درجه موفقیت نمی رسید. وی همچنین گفت که مقایسه بین او و دونالد ترامپ را درک نمی کند ، اگرچه اگر می توانست به عنوان یک جنایتکار رأی دهد ، تلویحاً به ترامپ رأی می دهد.

در مورد استفاده وی از کلمه n ، وی به صراحت در کجا ایستاده است. وی در پاسخ به این سال که آیا اعتراضات اخیر علیه خشونت پلیس و نژادپرستی سیستمی باعث می شود وی در استفاده از این کلمه به عنوان کسی که سیاه پوست نیست تجدیدنظر کند ، گفت: “هیچ کس من را وادار نخواهد کرد که از گفتن [توهین آمیز] دست بردارم.” “من در بوشویک ، بروکلین بزرگ شدم. همه دوستانم سیاه پوست هستند. چه کسی می خواهد مرا متوقف کند؟ اگر احساس می کردم اشتباه است ، متوقف می شوم ، اما اشتباه نیست ، [توضیح دهنده] من.”

<کنار کلاس = "کنار-پانل">