6ix9ine و Gervonta Davis به نظر می رسند که در Club Video با یکدیگر مخالفت می کنند

Tekashi 6ix9ine که همیشه ترول است ، در ویدئوهایی که در شبکه های اجتماعی از پولش در یک باشگاه و بوکسور Gervonta Davis درگیر است ، دیده می شود.

این دو شنبه شب در یک باشگاه میامی مشاهده شدند ، در حالی که 6ix9ine پول نقد خود را در حالی که دوست دخترش و اطرافیان کوچک او بودند ، انداخت. دیویس نیز در آنجا حضور داشت و در برهه ای از شب ، هر دو مسیر را متقاطع منتهی به فضایی متهم و متشنج کردند. این ویدئو 6ix9ine را نشان می دهد که به طور خاص به دیویس پول نقد می اندازد ، با این حال ، احتمالاً برای ایجاد واکنش از بوکسور.

در یکی از کلیپ ها ، او را می توان از سراسر باشگاه در مقابل او ایستاد. به نظر می رسد که 6ix9ine در حال فریاد کشیدن بر روی دیویس است ، اگرچه هیچکدام از گفته های وی به دلیل پخش صدای بلند موسیقی در این کلوپ شنیده نمی شود. لازم به ذکر است که 6ix9ine در آوریل به دلیل آسم از زندان آزاد شد ، وكیل وی ادعا كرد كه مشتری وی در معرض خطر همه گیر COVID-19 است ، اما در اینجا می توان او را در باشگاه شلوغ میامی مشاهده كرد.

در مجموعه ای از پست های خود در استوری اینستاگرام ، دیویس به نظر می رسید که به این وضعیت رسیدگی می کند. او در اولین پست خود نوشت: “اسنیچک”. “شما فقط برای داشتن یک ماشین آلات مختلف مورد اصابت قرار می گیرید … اما من کیستم!”

به طور غیرمعمول ، خواننده رپ جنجالی هنوز به دیویس پاسخ نداده است ، اگرچه از ماه سپتامبر در اینستاگرام پست نگذاشته است. این خواننده رپ پس از آلبوم بازگشت خود به طور موثر از شبکه های اجتماعی بدرقه شد ، قصه های تاتل، نتوانست تأثیر زیادی در نمودار آلبوم Billboard 200 بگذارد. اندکی پس از آن ، گزارش شد که وی به دلیل ادعای بیش از حد کافئین و هیدروکسی کات ، یک مکمل کاهش وزن ، تحت درمان قرار گرفته است. بنابراین ، می دانید ، چیزهای عادی است.