6ix9ine با معرفی چالش تناسب اندام LA، حمله به بدنسازی را کاهش می دهد

6ix9ine با معرفی چالش تناسب اندام LA خود، حمله اخیر خود به یک باشگاه ورزشی فلوریدا را کم اهمیت جلوه می دهد.

این فرد بومی بروکلین روز دوشنبه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و ویدیویی را به اشتراک گذاشت که در آن چالش را نشان می دهد. او در ابتدا می گوید: “این 6ix9ine است و این چالش تناسب اندام LA است.” سپس تکاشی را می بینیم که توسط دو مرد بزرگ در دستان و پاهایش نگه داشته شده است، که او را از یک طرف به طرف دیگر می چرخانند. زنی که بیکینی پوشیده است در همان نزدیکی ایستاده است و آماده است از روی او بپرد.

او در توضیح این ویدیو توضیح داد: “وای… امنیت از این دختر دومینیکن بدون مدرک نهایت استفاده را کرد. smh برادر فرصتی را دید و از آن استفاده کرد.” دختر اول به سختی از 69 سالگی عبور می کند. همانطور که کلیپ ادامه دارد، دو مرد را می بینیم که زنی را در آغوش گرفته اند که 6ix9ine سعی می کند از روی آن بپرد، اما در عوض روی او می افتد. رپر سعی می کند از روی زن دیگری بپرد و موفق می شود. سپس زن دیگری سعی می کند از روی او بپرد و آن را انجام دهد.

انتهای کلیپ IG الهام 6ix9ine در پشت چالش را نشان می دهد که او از تصویر جدید خود برای آهنگ “Wapae” گرفته است. همین حرکت را نشان می دهد: دو مرد که پسری را از پاها و پاهایش گرفته اند و تقریباً یک طناب پرش انسانی درست می کنند که مرد چهارم از روی او می پرد.

6ix9ine ماه گذشته در یک فیتنس لس آنجلس فلوریدا مورد حمله قرار گرفت که او را در بیمارستان بستری کرد. سه مرد متهم به دست داشتن در این حمله بعدا دستگیر شدند. در پایان ماه مارس، 6ix9ine اولین مصاحبه خود را پس از این حادثه انجام داد و به NBC Miami گفت: «فکر می‌کنم بزدلانه بود. فکر می کنم فرصت طلبانه بود، اما باز هم عصبانی نیستم، زیرا می دانم در خیابان ها هیچ قانونی وجود ندارد. من کلامم را از دست می دهم زیرا آنها فرصتی را دیدند و از آن استفاده کردند.»