50 Cent و Hitmaka نشان می دهند Jeremih در ICU شیکاگو با COVID-19 مبارزه می کند

به طور معمول ، اینستاگرام 50 Cent محل ترول ها و شوخی ها است. اما روز شنبه ، او تصمیم گرفت به ما یادآوری کند که همه گیری پس از فاش کردن اینکه Jeremih ستاره R&B در حال حاضر با COVID-19 مبارزه می کند ، هنوز درگیر کشور است.

50 “تصویری از خودش و خواننده” عنوان کرد: “برای پسر من دعا کنjeremih او کار خوبی انجام نمی دهد وی ادامه داد: جرمیه در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی ناشناس در زادگاهش شیکاگو است.

50 Cent تنها سرگرمی نیست که شرایط ارمی را تأیید کند. همکار شیکاگوئی و همکار مکرر Hitmaka همچنین از پیروان اینستاگرام خود خواست هنگام جنگ با ویروس کرونا برای Jeremih دعا کنند.

وی نوشت: “من نیاز دارم که همه برای برادرمjeremih دعا کنند. این پیام به برکت مادرش ارسال شده است.” “این پیام با برکت مادرانش ارسال شده است.” هنرمندانی مانند Hit-Boy ، Fabolous ، NORE و موارد دیگر هردو نظرات 50 و Hitmaka را تحت فشار قرار دادند تا حمایت خود را از Jeremih نشان دهند.

TMZ همچنین گزارش می دهد که خواننده در حال حاضر در یک دستگاه تنفس تنفسی به سر می برد و وضعیت وی رو به وخامت است.

این در حالی است که قفل دوم قریب الوقوع به نظر می رسد. یکی از اعضای تیم منتخب رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، دکتر مایکل استرلهم ، ادعا می کند که تیم طرحی را تنظیم کرده است که کشور را برای 4-6 هفته تعطیل می کند. این می تواند همه گیر را مهار کرده و ویروس را کنترل کند.