50 سنت جوکینگی پس از درخواست 10000 دلار نقدی اپل، پسر 10 ساله خود را فراخواند.

50 سنت در پستی در اینستاگرام فاش کرد که پسر 10 ساله‌اش Sire درخواستی 10000 دلاری از طریق Apple Cash برای او ارسال کرده است.

او در کنار یک اسکرین شات که درخواست 10 هزار دلاری اپل کش را نشان می داد، نوشت: «من این را از پسرم SIRE دریافت کردم. او 10 ساله است، امیدوارم این یک شوخی باشد.

فیف در سال 2012 به همراه دوست دخترش در آن زمان، دافنه جوی، از پسرش سیر استقبال کرد. معلوم نیست چه چیزی پسرش را وادار به چنین درخواست بزرگی کرده است، اما او باید تا به حال بداند که فیف خیلی مهربانانه به بدهی بودنش برخورد نمی کند.

پسرش سیر در سال 2015 زمانی که تنها دو سال داشت 700000 دلار برای یک قرارداد مدلینگ درآمد به دست آورد. اخیراً توجه خود را به بازیگری معطوف کرده است. او قرار است در فیلم ترسناک آینده ظاهر شود خانه مهارتو 50 سنت این خبر را زمانی که سال گذشته برای بازی در این فیلم انتخاب شد به اشتراک گذاشت. “جاش [Stolberg] او در کنار عکسی از سیر در کنار کارگردان فیلم نوشت.

این دور از اولین باری است که فیف یکی از فرزندانش را در رسانه‌های اجتماعی مورد انتقاد قرار می‌دهد. سال گذشته او پس از اینکه مدعی شد که خواننده رپ و تهیه کننده تلویزیون وقت کافی را با او گذرانده است، با پسرش 26 ساله مارکیز رابطه برقرار کرد. مارکیز پیشنهاد داد 67000 دلار به پدرش بپردازد تا 24 ساعت از وقت خود را دریافت کند و این به یک رفت و برگشت منجر شد که هنوز حل نشده باقی مانده است.