50 سنت توضیح می دهد که چرا او TI را در مورد نظرات خود در مورد King Von بررسی کرد

50 Cent و TI ثابت کرده اند که می توان رقیب و دوست بود. در نتیجه ، 50 نفر احساس كردند كه حقش است كه نكات را درباره نظرات كینگ فون خود بررسی كند.

50 دقیقه از حضور اخیرش در 50 دقیقه می گوید: “او فقط یک اشتباه را انجام داد.” باشگاه صبحانه. “او در مکان دیگری است … این حرفی که او در مورد آتلانتا در مورد مثبت و مثمر ثمر بودن و حمایت از سایر افراد برای انجام کارها گفته هیچ مشکلی ندارد. اما … آنها فقط یک عزیز را از دست داده اند. آنها به هیچ چیز اهمیتی نمی دهند مثل شما وقتی می گویید “گوشت گاو خود را به آتلانتا نبر.” شما معمولاً زمان وقوع آن را برنامه ریزی نمی کنید. “

به دنبال مرگ دلخراش کینگ فون در خارج از یک کلوپ شبانه آتلانتا ، TI به اینستاگرام رفت و در آنجا او از رپرهای بیرون خواست تا گوشت گاو خود را در خارج از شهر اداره کنند. بسیاری از مردم از این امر خشمگین شدند ، از جمله خواهر کینگ فون که از 50 سنت خواست تا از طرف خانواده وارد عمل شود. 50 مجبور شد و یک پست اینستاگرامی را به سمت نکته ارسال کرد.

50 در پستی نوشت که پیام خواهر پادشاه وون به به او. “آنها صدمه می زنند ، آنها عاشق پسری هستند که او راهی برای نجات بود. من شرط می بندم که شما حتی نمی دانید آنها شما را به خاطر آنچه که گفتید می کشند. از چه چیزی دوباره هود می کنید؟ بیا حالا وقت ساکت است.”

پس از موجی از واکنش ، TI از اظهارات وی عقب نشست و ادعا کرد که این موضوع مربوط به King Von نبوده است. اما ، 50 آن را خریداری نمی کند.

50 ادامه داد: “نگو که این چیزی نیست که هست ، این فقط اتفاق افتاده است.” باشگاه صبحانه میزبان “البته شما نام را در آن قرار نداده اید ، می خواهید از آن عقب بمانید زیرا فهمیدید كه این حرف درستی نیست. و من پلیس سرگرم كننده نیستم … زمان گفتن این بد است. “

ظاهر کامل 50 Cent را در تماشا کنید باشگاه صبحانه در بالا.