50 سنت برای توسعه سری تبدیل خالکوبی بدون اسکریپت “جوهر رستگاری”

50 Cent در حال برنامه ریزی برای گسترش امپراتوری چند رسانه ای خود است تا تلویزیون واقعیت را با اضافه شدن یک مجموعه خالکوبی جدید در Hulu نیز شامل شود.

طبق Deadline، رئیس G-Unit یک سری تحول خالکوبی بدون فیلمنامه جدید با عنوان Redemption Ink در مراحل اولیه توسعه دارد. این سریال در Hulu پخش خواهد شد و اعضای باند سابق و گروه نفرت‌انگیز را دنبال می‌کند که تلاش می‌کنند از طریق خالکوبی به دنبال رستگاری باشند. این افراد خالکوبی‌های وابسته به باند را که دائماً گذشته‌شان را یادآوری می‌کنند، می‌پوشانند و داستان‌های خود را با هنرمندان با استعدادی که جوهر را مدیریت می‌کنند به اشتراک می‌گذارند.

50 سنت از طریق شرکت فیلم و تلویزیون G-Unit خود یک تهیه کننده اجرایی خواهد بود. سالی آن سالسانو از 495 Productions نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی خواهد بود، در حالی که لوئیس گوتیرز به عنوان تهیه کننده در برنامه کار خواهد کرد.

Redemption Ink جدیدترین نمایشی است که برگرفته از بنر فیلم و تلویزیون G-Unit 50 Cent است. این شرکت چندین برنامه را در چندین پلتفرم تولید کرده است، از جمله سریال پرطرفدار Starz در دهه 50 Power که او تهیه کننده، کارگردانی و بازیگری اجرایی آن بود.

G-Unit Film & Television با Power Universe (Power Book II: Ghost، Power Book III: Raising Kanaan و Power Book IV: Force) و BMF در حال عرضه است. اگر این کافی نبود، 50 همچنین سه اسپین آف BMF و درام بوکس بریتانیایی Fightland را اعلام کرد.

در فوریه، 50 سنت پس از پایان قراردادش با STARZ قرارداد جدیدی با فاکس امضا کرد. این شراکت یک قرارداد پخش مستقیم غیر انحصاری چند ساله با فاکس است که باعث می شود این مرد 47 ساله فیلمنامه های درام، کمدی و سریال های انیمیشنی را بسازد که از این شبکه پخش می شود.

“من از رسمی کردن همکاری با مایکل تورن و فاکس هیجان زده هستم که به G-Unit Film & Television اجازه می دهد تا بر روی قرار دادن چندین سریال در Fox تمرکز کند، یک مقصد پخش عالی برای محتوای فیلم و تلویزیون G-Unit در حالی که فیلمنامه پریمیوم ما، پخش جریانی، برنامه ریزی شده است. 50 در بیانیه ای گفت: و تخته سنگ های بدون اسکریپت همچنان در همه جهات رشد می کنند.