50 سنت اگر او نبرد “Verzuz” را با بازی انجام دهد

50 Cent علی رغم گذشته پر تلاطم خود ، مایل است در صورت فرصت ، کانون توجهات را با The Game تقسیم کند.

در طول مصاحبه اخیر با Big Boy ، Fif می گوید که تنها ورزوز مطابقت با او منطقی است که با بازی روبرو شود.

50 وقتی از وی در مورد پتانسیل سال شد گفت: “شاید بازی باشد.” ورزوز نبرد “خوب ، نگاه کن. او نمی تواند با صدای من روی آنها هیچ ضبط کند.”

مدیر بازی ، Wack 100 ، روز یکشنبه به اینستاگرام رفت و در آنجا ادعا کرد که قصد دارد قصد دارد هنرمند و 50 Cent خود را درگیر حلقه کند.

وک در پستی قبل از اطلاع به افراد در اردوگاه 50 برای کمک به او در سازماندهی این رویداد ، گفت: “Verzuzlosangelesconfidential Vs @ 50Cent”. “من طرف خود را گرفتمunclemurda بیایید این گریه را رقم بزنیم.” او سپس عنوان را توضیح داد و توضیح داد که او باعث شده طرفین به فضایی صمیمانه برسند و اکنون می خواهد همه چیز را به سطح بالاتری برساند.

وی نوشت: “من به Shake hands رسیدم و دو بار در یك باشگاه با هم فعالیت كردیم.” “با كمك كمك ازunclemurda وdjkayslay ، ممكن است اتفاق بیفتد – All Respect @ 50cent شما به من گفتید كه خوبیم بیایید هر آنچه را كه می خواهند به آنها بدهیمlosangelesconfidential لبخندها – #BridgingTheGap.”

50 ادامه می دهد تا به Big Boy بگوید که a ورزوز در برابر The Game جالب خواهد بود زیرا او می داند که رپر تعداد زیادی بازدید داشته است. و حتی اگر 50 فقط از موسیقی به عنوان خروجی خلاقانه استفاده می کند ، او ادعا می کند که The Game تنها هنرمندی است که می خواهد از توجه رویدادی که ایجاد می کند بهره مند شود.

50 گفت: “هر چقدر که در مراحل اولیه جنگ و مشاجره کردیم ، ترجیح می دهم که او از این حرکت بهره ببرد تا شخص دیگری.” “او هنوز هم بخشی از G-Unit و به طور کلی بخشی از میراث خواهد بود. حتی اگر فقط می خواهید روی جدایی تمرکز کنید.”

50 همراه با تحکیم میراث خود با احاطه کامل مسائل با The Game ، 50 توضیح می دهد که کار با Pop Smoke یک حرکت طبیعی بود زیرا او یکی از فرزندان موسیقی او بود.

“او سبک خاص خود را داشت اما موسیقی من او را تحت تأثیر قرار می داد. این می تواند بچه های من باشد. مانند سن ، در واقع می تواند فرزند من باشد” ، 50 توضیح داد که چگونه مدیر اسموک ، استیون ویکتور ، پاپ را به او آورد تا Fif بتواند از او باشد مرشد. “بنابراین ، من به او نگاه می کنم و می روم” ایست. حتی راههایی برای دور کردن او از تصمیمات شخصی اش ، زیرا او قبلاً مرد بالغی است. بنابراین من به او نگاه می کنم مانند “تو می خواهی این کار را بکنی یا می خواهی این کار را بکنی – آنچه من انجام می دهم. چون وقتی من این کار را می کردم ، من به سختی توسط پوست دندانهایم ساخته شد. “

از آنجا که 50 و پاپ بسیار شبیه به هم هستند ، غول رسانه ای رپر که تبدیل به رسانه شده است متقاعد شده است که پاپ اسموک برنده گرمی نخواهد شد.

وی گفت: “موسیقی مته توسط گرمی ها تأیید نمی شود.” “آهنگ های موسیقی او با مین ها مطابقت دارد و من آن را برنده نشدم … وقتی این آهنگ ها را داشته باشد ، آنها نمی توانند آن را درک کنند. هیپ هاپ ، ما چیزهایی را که آسیب دیده است دوست داریم.”

مصاحبه کامل دهه 50 با Big Boy را در بالا مشاهده کنید.