تومیلوویچ ، مازورنوک ، استانیوتا ، آرزاماسووا ، گراسیمنیا ، گوسکووا و رومانوفسکایا ، پورتال گزارش می دهد tribuna.com .

جامعه ورزشی بیانیه ای علیه خشونت صادر کرده است.

“ما امضا کنندگان زیر هستیم ، به عنوان افرادی که در ورزش بلاروس ، شرکت در مسابقات قهرمانی کشور و مسابقات قهرمانی کشور و همچنین دفاع از منافع جمهوری بلاروس در عرصه ورزشی بین المللی ، ما به طور قطعی واقعیت های بیشمار از جعل نتایج انتخابات رئیس جمهور جمهوری بلاروس را محکوم می کنیم ، و همچنین تجلی خشونت ناخوشایند از طرف نهادهای اجرای قانون در برابر اعتراض مسالمت آمیز شهروندان

همه ما معتقدیم که یک افسر اجرای قانون افراد شایسته و حرفه ای واقعی وجود دارد. با این وجود ، بدیهی است که تعدادی از کارمندان منصرف شدند و سایر کارمندان برای استفاده از زور غیر موجه ، غالباً متناسب ، علیه شهروندان جمهوری بلاروس دستورات کیفری را اجرا کردند. مردم جمهوری بلاروس – منبع قدرت ، تقاضای زیر امضا شده:

1. انتخابات رئیس جمهور جمهوری بلاروس که به علت واقعیت های بی شماری از جعل و فشار بر کمیسیون های انتخابات برگزار شد ، نامعتبر است. ما خواهان آن هستیم که انتخابات مکرر رئیس جمهور بلاروس مطابق با تمام استانداردهای بین المللی و همچنین استعفا از ترکیب فعلی CEC با مسئولیت مندرج در قانون تعیین شود.

پست جدید  خلبانان آلمانی مأموریت محافظت از حریم هوای بالتیک را از فرانسوی

2 کلیه شهروندانی را که در جریان تظاهرات دستگیر شده و درگیر فعالیتهای غیرقانونی نبودند آزاد کنید.

3 کلیه زندانیان سیاسی را آزاد و توانبخشی کنید.

4. فعالیت های غیرقانونی افسران اجرای قانون را متوقف کنید و از زمان جمع آوری امضاها برای معرفی به ریاست جمهوری بلاروس ، قانونی بودن اقدامات آنها را بررسی کنید.

5. شناسایی و مجازات مسئولین ضرب و شتم و سو abuse استفاده وحشیانه شهروندان بازداشت شده در تظاهرات مسالمت آمیز. رهبران نیروهای امنیتی مسئول خشونت باید استعفا دهند.

6. به همه قربانیان اقدامات غیرقانونی نمایندگان دستگاه های اجرای قانون کمک های پزشکی ، روانی ، حقوقی و مادی کامل ارائه دهید.

در صورت اطلاع از تلاش برای فشار ، تهدید به اخراج یا نقض حقوق نمایندگان ورزشی که این نامه را امضا کرده اند ، همه ورزشکاران در صورت همبستگی ، حداکثر امتناع از بازی در تیم ملی کشور یا امتناع از برگزاری مسابقات بین المللی و ملی ، اقدام کنید. علاوه بر این ، این حقایق بلافاصله به IOC ، فدراسیون های ورزشی و کمیته های بین المللی ارسال می شود. “

اعتراضات در بلاروس

در جمهوری بلاروس اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ، که در آن رئیس فعلی دولت الکساندر لوکاشنکو ، که از سال 1994 این پست را در اختیار دارد ، گزارش داد اینترفاکس .

پست جدید  Premiere: HoodCelebrityy Taps Kash Doll for "So Pretty" Video

انتخابات در 9 آگوست برگزار شد. طبق نتایج تایید شده توسط CEC ، 80.1٪ از رای دهندگان به لوکاشنکا رأی دادند ، 10٪ به رقیب اصلی او سوتلانا تیخانوفسکایا ، 12٪.

معترضین خواستار تکرار انتخابات هستند. ظرف سه روز پس از انتخابات ، حدود 7000 نفر بازداشت شدند ، صدها نفر از زخمی ها در بیمارستان بستری شدند ، چندین نفر کشته شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You missed

همسر عجیب دکتر دره گفته می شود حساب بانکی شرکت را “تخلیه” کرده است. us20nphbbhfpwxiyl7an / dr-dre-nicole-young “class =” ff-og-image-inserted “> ادعا شده است که Record One ، شرکتی است که توسط دکتر دره و همسر بیگانه اش نیکول یانگ تأسیس شده است ، حساب بانکی آن توسط” جوان “نابود شده است. TMZ گزارش می دهد نامه ای که وکلای دادگستری برای استودیوی ضبط Record One ، که آنها در سال 2015 با هم تاسیس کردند ، خطاب به یانگ ادعا می کند که یانگ ماه گذشته 363،571.85 دلار از حساب بانکی شرکت خارج کرده است. وكیل اد مک فرسون یک فتوکپی از چک را به نامه متصل کرد که حاوی امضای وی و مقدار دقیق مندرج در نامه است. مک فرسون در ادامه وی را به “اختلاس جنایی آشکار و غیرقابل توجیه در وجوه شرکت” متهم کرد. در و شریک دیگر شرکت Record One LLC ، لری چتمن ، خواستار آن شده اند که یانگ پول را حداکثر تا سپتامبر پس دهد. 29. در این نامه اضافه شده است كه یانگ در خارج كردن پول از حساب به ظاهر بدون هشدار به شركای دیگر ، وظایف امانتداری خود را با Record One نقض كرده است. اگر وی پول را پس ندهد ، وكلا گفتند كه آنها علیه او پرونده قضایی خواهند كرد. این خبر تنها چند روز پس از ادامه روند طلاق یانگ و دره ، با ادعای وی برای مارک های تجاری را که به طور مخفیانه در اختیار داشتند ، فقط به نام او منتقل کردند. وی گفت: “چگونه شخصی می تواند با بی اعتنایی به حقوق قانونی وی ، با همسر و همسر 24 ساله خود كه به تبدیل وی به یك شخص مشروع و مورد احترام تجارت و همچنین مادر فداكار و سخت كوش سه فرزندش با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی رفتار می كند ، رفتار كند؟” شکایت ده صفحه ای در مورد این موضوع خوانده شده است. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، تشکیل شد.” برایان فریدمن ، وکیل وی ، ادعای جدید علیه خود را “درجه پایین” خواند بدلکاری روابط عمومی “به این دلیل” که وی به جرم تلاش برای تقلب از نیکول از اموال جامعه که حق آن را دارد ، مورد جلب و شکایت قرار گرفت. ” یانگ در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و به دنبال 2 دلار است. ماهیانه یک میلیون در حمایت همسر موقت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان را نیز مشاهده کنید