برادر 2Pac انتقاد از کمپین ترامپ برای حفاری “بی احترامی” در کامالا هریس

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، درخواست رأی دهید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

پیش از بحث معاون ریاست جمهوری آمریکا در هفته گذشته بین مایک پنس و کامالا هریس ، مبارزات انتخاباتی ترامپ یک حرکت تکان دهنده علیه دموکرات ها را به دنبال داشت. کاندیدا با رزرو صندلی برای 2Pac.

رپر افسانه ای افسانه ساحل غربی واضح است که به دلیل مرگ وی در سال 1996 در بحث حاضر نشده است ، اما هدف بلیط یک ضربه به هریس بود ، که اخیراً او را “بهترین رپر زنده” خوانده است. وقتی آنجلا رای ، مفسر CNN ، گفت كه توپك هنوز زنده نیست ، او خندید: “من این كار را ادامه می دهم”. موپریم شکور ، برادر ناتنی خواننده رپ فقید ، از کمپین ترامپ به دلیل ژست “بطور آشکار بی احترامی” بلیط انتقاد کرده است. TMP گزارش می دهد.

“ما باید از کمبود احترام ترامپ برای جامعه سیاه و قهوه ای بدانیم” گفت شکور ، که احساسات خود را درباره ترامپ و پنس کاملاً واضح اعلام کرد. در حالی که می داند ترامپ بابت این حادثه عذرخواهی نخواهد کرد ، اما گفت که می تواند با آزاد کردن پدرش ، موتولو ، ناپدری توپاک ، این مسئله را برای خود جبران کند. گرچه این درخواست بزرگی از وی است ، اما ترامپ در آزادسازی افراد خاصی از زندان در اوایل دولت خود کمک کرده است. موتولو در سال 1988 به اتهامات مختلفی از جمله سرقت مسلحانه از بانک و قتل به سرقت از بانک به 60 سال در پشت میله های زندان محکوم شد. تاکنون ، وی هشت بار از آزادی مشروط محروم شده است.

در مورد اینکه کامالا از پاک به عنوان “بهترین رپ زنده” یاد می کند ، شکور گفت خوشحال است که معاون رئیس جمهور خوش ذوق موسیقی است. وی همچنین گفت که تعجب آور نیست که او یک طرفدار است ، زیرا کمالا هریس اهل اوکلند است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">