22 چیزی که درباره کندریک لامار نمی دانستید

هنگام بحث در مورد هیپ هاپ چیزهای کمی غیرقابل توصیف هستند ، اما یکی از قطعیت های کامل این ژانر این است که کندریک لامار یکی از بزرگترین رپرهای امروزی است. این هزاره هنوز جوان ، رپرهای زیادی را به نمایش گذاشته است که نمی توانند کاملاً جنجالی تبلیغاتی و تجاری را برآورده کنند. اما کندریک لامار مانند یک لبران جیمز نوجوان ، یکی از اولین MC های هم سن و سال خود است که در واقع بیش از انتظاراتی است که از زمان دستیابی به موفقیت خود در سال 2010 ایجاد شده بود. بیش از حد اختصاص داده شده. اولین بزرگترین برچسب وی بچه خوب ، شهر mAAd است یک پلاستیک RIAA ، برنده های گرمی ، اسلات برتر لیست آلبوم سال و جایزه پولیتزر از آن زمان به بعد یک جایزه کلاسیک به حساب می آید.

کندریک لامار شاید از همه مهمتر باشد زیرا او یکی از معدود خوانندگان رپ است که به طور مداوم نشان می دهد موفقیت تجاری و توانایی سنتی غنایی لازم نیست که از یکدیگر جدا باشند. بزرگترین نمونه از این توانایی آلبوم اخیر وی است لعنت، که جاه طلبی جریان اصلی پر کردن استادیوم را با درون نگری شدید و برخی عبارات همیشه سبز ترکیب می کند (“آنچه در زمین اتفاق می افتد روی زمین می ماند!” قابلیت خال کوبی دارد). تسلط جریان اصلی جریان اصلی لامار بیش از یک دهه کار سخت ساخته شده است: او از 16 سالگی ، سالها قبل از تبدیل شدن به بالقوه پنج مرده یا زنده که امروز بالقوه است ، مخلوط را آزاد می کند.

سرهای هیپ هاپ همچنان منتظر چگونگی بالا آمدن او هستند لعنت، اولین آلبوم هیپ هاپ که تاکنون موفق به دریافت جایزه پولیتزر شده است. اما حتی اگر او در غرفه خیلی از خود را داده است ، اما هنوز هم برخی از حقایق در مورد او وجود دارد که حتی ممکن است حتی باهوش ترین پیرو را متعجب کند. در اینجا 22 چیزی وجود دارد که شما در مورد کندریک لامار نمی دانید ، از جمله آنچه که او بدترین آهنگ خود می داند و آن زمان که با Def Jam امضا شده است.