21 Savage Debuts SNIPES ‘Playstation Merch جدید

اخبار | No comments

21 Savage در “Brand New Draco” به صراحت گفت که او ترجیح می دهد بازی کند میدان جنگ از بازی با مردم اکنون ، شعرهای او از طریق همکاری اخیر او با SNIPES برای کمک به استقبال پلی استیشن 5 در جهان زنده می شوند.

SNIPES برای ایجاد یک مجموعه پوشاک 17 پارچه یک جنسیتی با Playstation پیوسته است. این همکاری برای جشن گرفتن PS5 است و SNIPES تصمیم گرفت از 21 خواننده رپ سوپراستار استفاده کند تا چهره این کمپین باشد.

این مجموعه در تاریخ 28 نوامبر افت می کند و قطعاتی را ارائه می دهد که برای گیمرها طراحی شده اند. SNIPES و Playstation با ترکیب “سبک با طراحی عمدی” انتخاب گسترده ای از اقلام – از جمله دستکش ، کاپشن ، تی شرت ، لباس محلی ، جلیقه ، و جلیقه – را که به جیب های زیپ کامل برای ذخیره کنترل کننده های بازی و سایر موارد مجهز هستند ، ایجاد می کنند. تجهیزات جانبی. آنها همچنین با داشتن یک رنگ منعکس کننده رنگین کمان تیره ، زیبایی Playstation را به خود می گیرند.

این اولین بار نیست که 21 با Playstation کار می کند. در گذشته ، خواننده رپ در لیست های پخش سرپرستی Playstation حضور داشته است. او همچنین طرفداران تصادفی را به بازی های آنلاین دعوت کرده است.

در زیر خط SNIPES ‘Playstation 5 را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>