21 Savage Debuts SNIPES ‘Playstation Merch جدید

21 Savage در “Brand New Draco” به صراحت گفت که او ترجیح می دهد بازی کند میدان جنگ از بازی با مردم اکنون ، شعرهای او از طریق همکاری اخیر او با SNIPES برای کمک به استقبال پلی استیشن 5 در جهان زنده می شوند.

SNIPES برای ایجاد یک مجموعه پوشاک 17 پارچه یک جنسیتی با Playstation پیوسته است. این همکاری برای جشن گرفتن PS5 است و SNIPES تصمیم گرفت از 21 خواننده رپ سوپراستار استفاده کند تا چهره این کمپین باشد.

این مجموعه در تاریخ 28 نوامبر افت می کند و قطعاتی را ارائه می دهد که برای گیمرها طراحی شده اند. SNIPES و Playstation با ترکیب “سبک با طراحی عمدی” انتخاب گسترده ای از اقلام – از جمله دستکش ، کاپشن ، تی شرت ، لباس محلی ، جلیقه ، و جلیقه – را که به جیب های زیپ کامل برای ذخیره کنترل کننده های بازی و سایر موارد مجهز هستند ، ایجاد می کنند. تجهیزات جانبی. آنها همچنین با داشتن یک رنگ منعکس کننده رنگین کمان تیره ، زیبایی Playstation را به خود می گیرند.

این اولین بار نیست که 21 با Playstation کار می کند. در گذشته ، خواننده رپ در لیست های پخش سرپرستی Playstation حضور داشته است. او همچنین طرفداران تصادفی را به بازی های آنلاین دعوت کرده است.

پست جدید  نیکلاس کریون در ملاقات با جی زی: او یک "سر واقعی هیپ هاپ" است

در زیر خط SNIPES ‘Playstation 5 را بررسی کنید.