21 Savage و 50 Cent Jeezy Clowned بیش از نبرد “Verzuz”

هيچ رازي نيست كه 21 Savage در شب گذشته به دنبال چه كسي برود ورزوز نبرد

مانند بقیه دنیای رپ ، 21 و تیمش دور هم جمع شدند تا جیزى را در مقابل گوچی مانه ببینند. در طی مراحل ، 21 نفر مشخص کرد که او با همکار خود نماینده منطقه 6 سوار است. وقتی گوچی رکورد Jeezy diss خود را با عنوان “حقیقت” رها کرد ، 21 در اینستاگرام به طور مستقیم شروع به کار کرد و در آنجا آهنگ بار را برای بار رپ کرد. وی همچنین چندین مورد از سخنان گوچی را نسبت به جزی رپ کرد ، حتی در حالی که دوستانش به شوخی می گفتند “745” قصد دارد جیزی را گریه کند ، می خندد.

21 فقط سوار شدن با گوچی نبود زیرا آنها از یک بخش هستند. در آلبوم جدید او حالت وحشی II ، 21 از آهنگ “Many Men” برای هدف مستقیم جیزی استفاده کرد.

“به یک دختر بد مانند RiRi احتیاج داریم / ما جعلی پمپ نمی کنیم ، ما گوشت گاو را می کشیم / 21 Savage ، نه Jeezy ، گربه ،” او رپ می کند.

ریشه شماره 21 با Jeezy مشخص نیست ، اما همه چیز روز پنجشنبه کاملاً حل شد. بعد از اینکه گوچی مانه “حقیقت” را بازی کرد ، هیچ پشیمانی از عملکرد خود نشان نداد. گووپ تا آنجا پیش رفت که در مورد کشتن دوست جیزی ، پوکی لوک ، به چهره جیزی ابراز ناراحتی کند. به جای اینکه با عصبانیت قابل فهم واکنش نشان دهد ، جیزی سعی کرد وضعیت را خنثی کند. این امر به نویسنده اصلی کتاب “بسیاری از مردان” 50 Cent اجازه داد که 21 را به دلیل به ظاهر بیل خواندن ستایش کند.

50 و Jeezy مسائل خاص خود را دارند. به نظر می رسد Jeezy علاقه چندانی به ترولزنی ندارد و آن را در آهنگ “Therapy for My Soul” از آلبوم جدید خود خطاب کرده است ، رکود اقتصادی 2. اگرچه 50 نفر به ندرت به غرفه بازگشتند ، اما پیدا نکردن راهی برای پاسخگویی غیرمعمول است.