2020: نکات برجسته بریتانیا از دنیای روزنامه نگاری موسیقی

ناقوس مرگ ممکن است برای موسیقی زنده در سراسر جهان به صدا درآید – به جز یک مهمانی با فاصله از اجتماع در اینجا یا یک نمایش در آنجا – اما به دور از محیط زنده ، موسیقی برای یک جهنم یک ساله بوده است. صحنه های رپ و دریل داخلی ما در اینجا در انگلستان تجارت پر سر و صدایی را انجام داده است و هنرمندان از هر ژانر وقت خود را صرف استراحت در استودیوهای خود کرده اند و بهترین آلبوم ها و تک آهنگ های حرفه خود را به ما هدیه داده اند. همه اینها باید بگوییم ، به طور خلاصه ، که در حالی که ما روزنامه نگاران موسیقی جایی برای رفتن به لذت بردن از موسیقی در زیستگاه طبیعی خود نداشته ایم ، ما با چیزهایی برای نوشتن فاسد شده ایم – و نه فقط COVID-19 .

به دور از همه گیر شدن ، صنعت موسیقی مسائل دیگری نیز داشته است که باید با آنها روبرو شود. قتل جورج فلوید ، برونا تیلور و آهماود آربری حساب اجتماعی به وجود آورد که مدتها بود به تأخیر افتاده بود. این زمان برای روزنامه نگاران ، ناشران و شخصیت های سفید پوست بود تا رفتار و موقعیت خود را دوباره ارزیابی کنند ، به ویژه کسانی که در فضاهای متمرکز بر موسیقی و فرهنگ سیاه فعالیت می کنند. به نوبه خود ، به صدای سیاه بیشتری فرصت درخشش داده شد و دنیای روزنامه نگاری برای آن بهتر بود. داستان های جدید با روش های صادقانه تری روایت می شدند و گرچه هنوز مسیری طولانی در پیش است اما شروع این تعادل در حال شکل گیری یک چشم انداز هیجان انگیز جدید برای همه ما است.

در اینجا برخی از بهترین قطعات روزنامه نگاری موسیقی است که در سال 2020 به انتخاب تیم موسیقی Complex UK (و خانواده بزرگ) کاهش یافته است.