2 Chainz فاش می کند جزئیات آلبوم “پس به من کمک کن خدا” ، صحبت از کمپین Potluck مجازی

اگر طی دهه گذشته 2 Chainz را در اینستاگرام دنبال کرده باشید ، می دانید که او از اشتراک عکس غذاهای مورد علاقه خود لذت می برد. در اوایل ماه اکتبر از طریق تلفن با کمپلکس ، او با افتخار خود را یک “آدم غذا” معرفی کرد ، و نشان داد که مدتها قبل از اینکه کتاب آشپزی را در جلد داخلی آلبوم دوم استودیویی خود ، BOATS II: Me Time ، بریزد ، از آشپزی بسیار قدردانی کرد. در سال 2013.

در قرنطینه امسال ، این قدردانی فقط قویتر شده است. به همین دلیل است که 2 Chainz برای یک کمپین جدید با ال جی همکاری می کند که چند چهره مشهور را دور هم جمع می کند – البته از نظر اجتماعی – برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل های مورد علاقه خود و شرکت در برخی از رقابت های دوستانه. با استفاده از وسایلی مانند LG InstaView Range که دارای سرخ کن داخلی است ، 2 Chainz در مقابل رقبایی مانند بازیگر بیلی پورتر قرار خواهد گرفت تا مهارت های آشپزی خود را به نمایش بگذارد.

این کمپین تنها چیزی نیست که در صفحه 2 Chainz است. در حال حاضر ، او در حالت آلبوم است. ماه گذشته ، او تصمیم گرفت آلبوم آینده خود ، So Help Me God را به دلیل تصویب نمونه ، به تأخیر بیندازد. اما اکنون ، او به کمپلکس می گوید که آلبوم در تاریخ 30 اکتبر می رسد.

“او می خواهم دوباره آن را تکان دهم”. “و این باعث می شود که من حتی بیشتر خدا را شکر کنم که می دانم من هنوز به اوج خود نرسیده ام.”

شایعاتی مبنی بر اینکه کانیه وست قصد دارد تهیه کننده یا مشاور این آلبوم باشد ، وجود داشت اما 2 Chainz نشان می دهد که برنامه های متناقض آنها اتصال را دشوار کرده است. وی تصریح می کند: “اما بگذارید معلوم شود که این اتفاق خواهد افتاد ، خواه این پروژه بعدی باشد یا پروژه بعدی.” “این یک پروژه کامل Tity Boi و Kanye West است که توسط Kanye تولید شده است. بگذارید فقط این را بگوییم.”

2 Chainz همچنین به روزرسانی در ColleGrove 2 را با لیل وین ، رابطه او با قهرمان NBA ، لبرون جیمز و موارد دیگر به اشتراک گذاشت. مصاحبه ای که برای وضوح آن به آرامی ویرایش شده است ، در زیر آمده است.

چرا می خواستید در این کمپین LG potluck شرکت کنید؟ چه چیزی شما را به سمت ایده سوق داد؟
من فکر می کنم که از نظر ارگانیک با خودم و آنچه که انجام می دهم همسو است. من مشغول کارهای هوشمندانه هستم. من همیشه لوازم به روز داشته ام. و نه تنها من آشپزی می کنم ، بلکه یک سرآشپز هم دارم ، بنابراین مطمئناً من را به آن شیوه جذب می کند. من دوست دارم با مواردی مطابقت داشته باشم که از نظر ارگانیک با خودم و مقاصد من مطابقت دارد و قطعاً چنین شد.

شما تصمیم گرفتید آلبوم خود را به تأخیر بیندازید ، بنابراین به من کمک کن خدا ، به دلیل پاک کردن نمونه و اسکیت آیا می توانید نمونه هایی را که مانع شما شده است به اشتراک بگذارید؟
من هنوز منتظر آنها هستم. اما نه ، من نمی خواهم آن را به اشتراک بگذارم. اما این همان چیزی است که هست. و طرفداران احتمالاً نمی توانند ارتباط برقرار کنند ، اما هنرمندان می توانند همیشه ارتباط برقرار کنند. آنچه اتفاق می افتد ، بسیاری از هنرمندانی هستند که توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارند ، بسیاری از آنها با چند روش مختلف از این مزایا استفاده کردند. هنگامی که ما برمی گردیم و جعبه را فرو می کنیم و از نمونه هایی از هنرمندانی که هنوز زندگی می کنند استفاده می کنیم ، آنها سعی می کنند از طریق بازپرداخت یا دوباره کار پروژه خود پول نقد دریافت کنند. بنابراین ما باید به یک تفاهم دوستانه برسیم تا جایی که آنها از کسی استفاده کنند راضی باشند و من از پرداخت این همه پول دیوانه برای استفاده از آن خوشحالم. و پس از آن تا آنجا که اسکیت ، ما نیز رسیدگی می شود. بنابراین ، همه چیز در مورد مجوزهای تصفیه است … من می ریزم بنابراین خدا را در 30 اکتبر به من کمک کن. این تاریخ جدید است و شما اولین کسی هستید که این موضوع را می دانید.

از So So Help Me God چه انتظاری داریم؟
بنابراین به من کمک کن خدا چند معنی برای من دارد. بدیهی است این سوگندی است که مردم هنگام حضور در یک دفتر عالی می خورند. و بنابراین برای من ، یکی از سوگندهایی که دوست دارم امسال بدهم ، مخصوصاً از آنجا که ما در چنین سال ناخوشایندی لعنتی بوده ایم ، این است که از این شوهر ، پدر ، دوست ، موسیقی دان و هنرمند بهتر هستیم. ، دور تا دور تخته. اما در عین حال ، خدا مرا یاری کن ممکن است مانند یک تهدید باشد. مانند ، من می دانم که من یکی از بدترین افراد برای انجام این کار هستم ، “پس خدا را کمک کن.” این دو معنی دارد تا به مردم بفهماند که شما باید کمی نگران باشید. نه ، من همه هیاهوی دوستانه قرار دادن برخی جوجه های تبلیغاتی در برخی از نمایش های واقعیت را ندارم. نه ، من اینجا نمی روم و کسی را در مورد IG فحاشی نمی کنم. اما وقتی نوبت به این موسیقی می رسد ، و کنار هم قرار دادن این پروژه ها ، و ارائه مفاهیم و ایده های بازاریابی ، من و تیمم از بهترین کسانی هستیم که تاکنون انجام داده ایم. همیشه ، در کل تاریخ همیشه.

بنابراین ، این چیزی است که در این ماه اتفاق می افتد. من قصد دارم آن را دوباره تکان بدهم. و این باعث می شود من حتی بیشتر خدا را شکر کنم که بدانم هنوز به اوج خود نرسیده ام ، که هنوز هم می توانم آهنگی مانند “Money Maker” را پخش کنم و شروع به رشد پاها می کند و کارهایی را انجام می دهد که دیگر آهنگ های من پناه می برند انجام شد صادق بودن نسبت به آنچه هستم و همسویی با آنچه هستم ، ارگانیک بودن در کار با هنرمندان ، تهیه کنندگان و مواردی از این دست که تمام زندگی ام برای من مفید بوده است. بنابراین خداوندا به من کمک کن قطعاً یک فیلم سینمایی است. این یک هیجان است. و من نمی توانم صبر کنم تا اینکه شما بچه ها ذرت بو داده خود را بگیرید و آن را بررسی کنید.

شایعاتی وجود دارد که کانیه وست در حال مشاوره یا تولید در So Help Me God است. كانه با چه ظرفیتی در آلبوم است؟ – در واقع ، او می خواست کل پروژه را انجام دهد ، اما من در تلاش هستم که از قراردادم با Def Jam خارج شوم. او کسی بوده است که با صدای بلند قراردادها و مواردی از این دست را صدا می کرده است.

او هنوز هم قصد دارد آلبومی برای من تولید کند و ما هنوز هم به این سو و آن سو می رویم ، اما این فقط زمانی است که من می خواهم آن را بیرون بگذار و تمام شود ، زیرا او به جای او هزار کار دارد. او کاری با این پروژه دارد ، اما من نمی خواهم این هشدار را خراب کنم. در اصل ، او در مورد انجام هر آهنگ صحبت کرده است. ما فقط باید به چیزی برسیم که برای هر دوی ما مفید باشد ، زیرا زمان او و من فقط متفاوت است. اما بگذارید معلوم شود که این اتفاق خواهد افتاد ، خواه این پروژه بعدی باشد یا پروژه بعدی. این یک پروژه کامل Tity Boi و Kanye West است که توسط Kanye تولید شده است. بگذارید فقط این را بگوییم.

لبرون جیمز A&R در رپ یا رفتن به لیگ بود. آیا او دستی در این آلبوم آینده داشت؟ – نه. لبرون ماه ها بدون خانواده اش در حباب بود. و وقتی در این چهار ماه با او صحبت کردم ، بیشتر در مورد برخی از مسائل دوستی بوده است. اینطور نبوده است ، “من می ریزم. من به تو احتیاج دارم.” بنابراین ، این اتفاق نیفتاده است. دور گذشته ، با رپ یا رفتن به لیگ ، ابتکاراتی داشتیم که با هم صف می کشیدند. او خانم سفیدی را به او گفت كه “ساكت شو و دریبل كن.” بنابراین ، او بیش از یک ورزشکار را شروع کرد. ما همبستگی شدیدی داشتیم ، همان پیام. او بزرگترین ورزشکار است. من یکی از بزرگترین رپرها هستم. باهم کنار آمدیم یک نکته می توانم به شما بگویم که لبرون گفت ، که یک چیز کلی شد ، در مورد انجام پروژه های لوکس بود. و حتی اگر من یک لوکس انجام ندادم ، ما دیدیم که لوکس ها دوباره به بالا می آیند یا دوباره دوباره افزایش می یابند ، مانند آنها قبلاً این کار را نکرده بودند. من دوست دارم خودم را فردی کاملاً منطبق با فرهنگ و الهام بخش مردم بدانم. و این یکی از مواردی بود که اتفاق افتاد. و من واقعاً واقعاً از لبرون و همه تیم آنجا استقبال می کنم.

آیا با Lil Wayne در ColleGrove 2 به روزرسانی می شود؟
ما امسال قصد داشتیم آلبوم انفرادی و ColleGrove 2 خود را کنار بگذاریم. من نمی خواهم بگویم که این اتفاق نخواهد افتاد ، اما ما هنوز در تلاش هستیم که برگردیم. آن پروژه تقریباً تمام شده است. ممکن است مجبور باشیم یک یا دو آهنگ دیگر بسازیم. اما ما به طور فعال روی کل پروژه COVID روی آن کار کرده ایم. “پول ساز” بخشی از آن بود که در نهایت از آن برای پروژه انفرادی خود استفاده کردم تا مردم دوباره به من و او عادت کنند. اما من از این موضوع فوق العاده هیجان زده ام. باور کنید یا نکنید ، کار روی آن آسانتر از پروژه انفرادی من است. من و وین ، سرگرم کننده هستیم. فولاد فولاد را تیز می کند. این مسابقه دوستانه است. این است که روی انگشتان پا بمانید. این یک جنگ کشتار ، یک جنگ تحویل است. خیلی جالب است بنابراین ، اگر انتهای امسال نیست ، قطعاً در اوج سال آینده باشید ، به دنبال ColleGrove باشید. مطمئناً امسال با موسیقی برگشتم.

“[ColleGrove 2] تقریباً تمام شده است. ممکن است مجبور باشیم یک یا دو آهنگ دیگر بسازیم. اما ما در کل COVID روی آن پروژه فعالانه کار کرده ایم.”

شما چندین فیلم از خود را در استودیو با مایک دین به اشتراک گذاشتید. در مورد رابطه خود با او چه می توانید بگویید؟
مایک دین یکی از موارد محبوب در جامعه است. او یکی از افرادی بود که پشت بسیاری از صدای هوستون ، یا صدای تگزاس ، یا کار با Scarface ، Geto Boys و افرادی که من بزرگ شدم بود. بدیهی است که او با کانیه رابطه بسیار خوبی دارد و ما فقط به یک رابطه نزدیک شدیم. و می خواهم بگویم ، مایک دین بخشی از پروژه هایی بوده است که من کنار گذاشته ام ، خواه او چیزی را تولید کرده باشد یا هم تولید آن. او “Good Drank” را در Pretty Girls Like Trap Music اجرا کرد ، که می خواهم بگویم با من ، گوچی و Quavo دو پلاتین شد. و سپس او بارها و بارها برنامه های آلبوم من را انجام داده است ، زیرا او به عنوان یک نوازنده گوش بسیار خوبی دارد. منظورم این است که گوشهایش باورنکردنی است. بنابراین من به او اجازه دادم که این پروژه را بررسی کند و برخی از آهنگ ها و آهنگ های من را دوست دارم آن را فصلی بنویسم.

سال گذشته ، شما و دکتر دره را فاش کردید “زمانی که در استودیوی خانه اش بود” کارهایی انجام داد “. آیا این احتمال وجود دارد که هر یک از این آثار در آلبوم آینده شما ظاهر شود؟
بله ، من نمی دانم که قرار است در پروژه من باشد یا پروژه شخص دیگری ، اما من کارهای دکتر دره را انجام خواهم داد. او واقعاً گربه باحالی است. مطمئن هستم ، همه ما این را از بیرون می دانستیم ، اما فقط وارد شدن ، رفتن به آنجا ، صحبت کردن با او از طریق تلفن ، من احترام فوق العاده زیادی برای آن پسر قائلم. او گوش منحصر به فردی دارد. برخی از این بچه ها فقط به دلایل مختلف اینجا قرار می گیرند. کانیه ، چند پسر دیگر ، آنها فقط یک استعداد متفاوت در استودیو داشتند. بنابراین ، من شخصی هستم که افتخار می کنم می گویم همه چیز را نمی دانم. من از یادگیری لذت می برم من همیشه از یادگیری لذت بردم. من نمی خواهم سقف شیشه ای را روی یادگیری بگذارم. بنابراین ، همیشه کنار هم بودن شخصی مثل این که سابقه زیادی در بازی دارد ، خنک است.

شنیده ایم که در آشپزخانه بسیار خلاقانه عمل کرده اید. از چه غذایی یا غذایی بیشتر از آشپزی لذت برده اید؟ – خوب ، من گوشت گاو یا گوشت خوک نمی خورم ، بنابراین برای من ، پروتئین های من شامل میگو ، ماهی آزاد ، همبرگر بوقلمون ، بوقلمون آسیاب شده و چیزهایی از آن طبیعت. اجاق گازي كه از ال جي گرفتم ، داراي دو ويژگي هوشمند است. این نوعی شبیه به گرفتن تلفن جدید است. این ویژگی را دارد که در آن شما پنجره را می کوبید و روشن می شود. و همچنین این یک ویژگی را دارد که سرخ کن هوا همراه با اجاق گاز است ، که به من کمک می کند در آشپزخانه ام بیرون بروم ، زیرا کمی شلوغ می شد. بنابراین ، من می توانم سرخ کن دیگر هوا را دور بریزم. این یک فناوری هوشمند است که با سبک زندگی من و آنچه انجام می دهم همسو است. در واقع من تازه از ورزشگاه بیرون می آیم ، به معنای واقعی کلمه ، فقط در خانه قدم می زنم. و این چیزی است که من برای شروع روز استفاده می کنم. من احتمالاً چیزی داخل آنجا می گذارم ، شاید بامیه باغ من یا چیز دیگری. تصمیم خودم را نگرفته ام.

آیا پخت و پز سرگرمی جدیدی بود که در قرنطینه انتخاب کرده اید یا همیشه به آن علاقه داشته اید؟
خب ، در واقع آلبوم دوم من ، BOATS II: Me Time ، من داخل آن یک کتاب آشپزی دارم. من یکی از اولین کسانی بودم که یک سرآشپز را در جاده گرفتم. من این تصاویر درخشان را از همه چیز ، از کلم بنفش گرفته تا برنج سیاه ، چیزهایی که می دانستم مردم اطرافم هرگز ندیده اند یا فکر نمی کردند بخورم ، ارسال می کردم. این نوع همه چیز را با غذا خوردن من و تغذیه سالم شروع کردم. من مطمئن نیستم که به نظر مردم چطور می رسد ، اما وقتی شروع به به اشتراک گذاشتن دستور العمل ها و بعضی چیزهایی کردم که دوست دارم ، فقط جلوه دیگری به من می دهد. و من از آن دسته افرادی هستم که نسبت به آنچه که هستم بسیار اطمینان دارم. من بسیار بسیار افتخار می کنم که در پوست خودم هستم. و بنابراین این فقط تمدید دیگری برای من قبل از شروع COVID بود.

در طول COVID ، من اولین باغ خود را شروع کردم ، که کاملا صبحهای من را تصاحب می کند. اما در بیشتر موارد ، من همیشه مجذوب غذا خوردن ، خوردن بهترین غذا ، غذاهای عالی و با کیفیت بوده ام. چه آووکادو باشد و چه هرچه باشد ، من همیشه طرفدار تغذیه سالم بوده ام. و بنابراین در حدود سال 2012 یا 2013 ، من به معنای واقعی کلمه این وعده های غذایی را در بشقاب های گران قیمت Versace ارسال می کردم. مورد بعدی که می دانم ، جاستین بیبر سرآشپز من را صدا کرد ، آنها آنها را از من گرفتند و در جاده بردند. بنابراین ، من از آن دسته بچه هایی هستم که از آن الهام گرفته ام. من از طرق مختلف به مردم الهام می دهم.

شما غذا را در کار خیرخواهانه خود با Feed Your City گنجانده اید. اهمیت شما در انجام چالش Feed Your City چیست؟ – کسی از من خواست که این کار را انجام دهم ، و من جرات نمی کنم به چنین چیزی نه بگویم. این واقعاً پاسخی برای آن است. این چیزی است که تقریباً یک ماه است که وجود دارد و [برگزار کنندگان] دوستان بزرگ من و تیم من هستند. فقط فکر می کنم وقتی آنها به آتلانتا فکر کردند ، من شخصی هستم که به خاطر کارهایی که در گذشته در جامعه خود انجام داده ام عمومی و غیرعمومی است ، به ذهنم خطور کرده است. بنابراین ، مردم می دانند که قلب من کجا گسترش می یابد و چگونه از سیستم عامل خود استفاده می کنم ، و اینگونه است که آن روی میز من قرار گرفت. حوصله انجام این کار را نداشتم. من تمام خانواده را به آنجا بردم. من می خواستم به بچه هایم نشان دهم که پس دادن چطور است. یک بار دیگر ، این مورد تمدید کننده من بود.

ماه گذشته ، شما برای تشویق مردم سیاه پوست به رای دادن با Sprite همکاری کردید. با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوست دارید چه چیز دیگری به رای دهندگان بگویید؟
خوب ، یکی از پیام هایی که من واقعاً سعی می کردم از طریق آن عبور کنم این بود که به زندانیان جاسوسی اطلاع دهم که می توانند برای رای گیری مجدد خود را بازگردانند. این یکی از موارد اصلی بود. مثل این درصد کم در گوشه است. سعی می کردم به آنها برسم ، زیرا در جوانی اشتباه کردم. اولین بار که رای دادم اوباما بود. اما مسئله این است که ، اطلاعاتی وجود دارد که من سعی می کردم مردم را در ایالت های مختلف بدانم ، تا افراد زندانی احساس کنند که آنها نیز صدا دارند. افرادی را تصور کنید که در حال حاضر برای علف های هرز در زندان هستند. این احمقانه ترین چیز در جهان است. این در بسیاری از ایالات قانونی است. و افرادی را تصور کنید که در سن جوانی اشتباه می کردند. بنابراین برای من ، این امر درمورد انتشار اطلاعات بود تا به آنها اطلاع دهم که اگر هیچ گونه استرداد مالی نداشته باشند یا با مشروط انجام شوند ، می توانند رأی دهند. و سپس برای برخی از افراد ، اگر بازپرداخت و مشروطیت داشتند ، هنوز هم می توانستند رأی دهند. سیاه پوستان باید بدانند که ما باید رأی بدهیم. امیدوارم آنها واقعاً این را بدانند ، اما من فقط سعی می کنم سهم خود را انجام دهم. بهتر است از صدای من استفاده کنید در حالی که مردم هنوز از آن قدردانی می کنند.

همچنین