2 Chainz Drops Video برای آهنگ جدید “Southside Hov”

2 Chainz ممکن است از تأمین آیه Jay-Z منصرف شده باشد ، اما این بدان معنا نیست که او نمی تواند از رپر افسانه ای تعریف و تمجید کند.

روز دوشنبه ، 2 Chainz ویدیوی آخرین تک آهنگ خود ، “Southside Hov” را منتشر کرد. برای ضبط شده در آخرین آلبوم او ، خدایا به من کمک کن تیتی بوی آهنگ “Feelin ‘It” از Jigga را به آوازی تبدیل می کند که خود را دومین آمدن جنوبی Hova اعلام می کند.

“من اهل Southside هستم که در آن ولرم است / جایی که شگفت زده ها شما را برای سرقت آماده می کنند و به شما کمک می کنند تا آنها را جستجو کنید” ، 2 Chainz رپ می زند. “من یک پله بوده ام ، با جاکفشی خودم راه می روم. … پدرم را دیدم که درگذشت و به او گفت که nigga از خواب بیدار شد / مامان من مرا بیدار کرد و از من خواست بیدار شو.”

برای این ویدئو ، 2 Chainz احساس جدید ، اما هنوز نوستالژیک آهنگ را حفظ می کند. تصاویر منظره بومی Chainz در طول آیات چشمک می زند. این ویدیو همچنین در حالی که تسلا های لوکس مدل سال پشت سر او قرار گرفته اند ، یک درمان سیاه و سفید دارند.

“Southside Hov” به عنوان یک یادآوری این است که هوو برای رپرهایی مانند 2 Chainz طرح اولیه ای ایجاد کرد (بدون هیچ جناحی در نظر گرفته شد) تا تبدیل به یک هنرمند خوب و همچنین یک بازرگان سودآور شوند.

Chainz هنگام توضیح این آهنگ به اپل موزیک گفت: “من برای همسفر بزرگ بسیار تحسین شدم ، او چند دهه در آنجا بود. از نظر ما او موفق و موفق بود.” “او یک تاجر ، خیرخواه است ، او به کاپوت کمک می کند ؛ با بچه ها ازدواج کرده است. او شخص بدی نیست که وقتی به شما توصیه می کند یا سعی می کنید چند موضوع را مشخص کنید ، به او نگاه کنید. بنابراین من فقط در مورد زرنگی کارم صحبت می کنم در آنجا ، مخلوط با ذکاوت هولناک من ، که به نوعی جایی است که او از آنجا آمده است ، همان چیز است. از شلوغی تا نوع Fortune 500 جریان. “

ویدیوی 2 Chainz را برای “Southside Hov” در بالا تماشا کنید.