2 گفتگوی Chainz در حمایت از ترامپ از کانیه و وین در مصاحبه “کلوپ صبحانه”

2 Chainz مجموعه شادی اواسط همه گیر خود را رها کرد ، خدایا کمکم کن، در جمعه. به مناسبت این مناسبت ، Chainz فراخوانده شد تا با باشگاه صبحانه در مورد تعدادی از رویدادهای اخیر ، و همچنین برخی چیزهای بی اهمیت در مورد لحظات مهم در آلبوم جدید ، تیم را تیم کنید.

پیش بینی می شد ، شارلامین از Chainz خواست تا به چگونگی احساس “شرکای” خود Kanye West و Lil Wayne – که هر دو در سالهای اخیر در طرف ترامپیسم قرار گرفته اند – در مورد تلاش های خود برای کمک به جورجیا در انتخابات 2020 رای گیری کند.

Chainz حدود علامت 16:55 در ویدیوی بالا گفت: “نمی دانم.” “آنها شریک زندگی من بر اساس ترجیح سیاسی یا افکار خود نیستند. آنها شرکای من به دلیل آنچه که هستند هستند. آنها به دلیل رابطه ما ، آنچه که ما در طول زمان ساخته ایم ، شریک زندگی من هستند.”

از آنجا ، Chainz توضیح داد که چگونه به تعاملات خود با دیگر خلاقان نگاه می کند ، و خاطرنشان کرد که – در مورد Weezy و Ye – او هنوز هم رابطه برقرار خواهد کرد ، مهم نیست.

“من نمی خواهم صحبت کنم [Wayne]، “Chainz گفت ، و اضافه کرد که او یک” مرد بزرگ “با خانواده خود است.” هر آنچه را که شما تجربه می کنید ، هر کاری که او انجام می دهد. ببینید ، چیزی که در مورد من افتخار می کنم این است که روابط من صنعت محور نیست. لازم نیست هرگز آهنگ دیگری را با هیچ یک از این گربه ها اجرا کنم. ما هنوز می خواهیم یک رابطه داشته باشیم. ما هنوز می خواهیم رابطه برقرار کنیم. من دیدم که این اتفاق افتاده اما این افراد رشد کرده اند. باید از آنها بپرسید که زاویه آنها چیست و اعتقاداتشان چیست. “

در جای دیگر ، Chainz در مورد حمایت خود از بایدن ، وضعیت فعلی خود با Def Jam ، دریافت COVID-19 در اوایل سال جاری و لحظه “لیست سطل” ارتباط با POTUS باراک اوباما صحبت کرد.

Chainz در حدود 14 دقیقه گفت: “این واقعاً در لیست سطل من بود.” “من پسر را تحسین می کنم. فکر می کنم چیزی که در مورد او بسیار دوست دارم این است که چقدر خوش صحبت است. به خصوص اینکه رئیس جمهور فعلی از کلمات دو هجایی استفاده نمی کند. مانند ، به معنای واقعی کلمه ، واژگان TI بزرگتر از ترامپ است ، به نظر شخصی من. “

Chainz همچنین نشان داد اشتیاق Jay-Z به خدایا کمکم کن “Southside HOV” را برید ، اگرچه او همچنین به شوخی گفت که “از تلاش برای به دست آوردن ویژگی” منصرف شده است.

Chainz حدود 21 دقیقه پس از مصاحبه گفت: “تا آنجا که سعی کردم او را درگیر کاری کنم ، بله ، من از آن دست کشیده ام.”

بحث کامل را از بالا بگیرید. خدایا کمکم کن الان بیرون است