1×1 با الکس ناروائز: حرکت در بازگشت به خانه در تورنتو، تخته های ویژن شکسته، و لیل یوزی ورت سقوط در استخر او

در 11 آوریل 2023، ناو، خواننده رپ تورنتو، بزرگ‌ترین شوی حرفه‌ای خود را اجرا کرد: یک شوی تیتراژ شهر در Scotiabank Arena. هنرمند XO چند ستاره بزرگ را برای این مناسبت به نمایش گذاشت، از جمله تراویس اسکات، میک میل و لولا بروک. ساعاتی قبل از روی صحنه رفتن، ناو با الکس ناروائز از Complex Canada در مورد این نقطه عطف شغلی بزرگ، حضور خانواده‌اش و ساختن موسیقی به این دلیل که می‌خواهد، نه به خاطر اینکه مجبور است، صحبت کند.

چه گوش دادن به داغ ترین آلبوم، تماشای موفقیت بعدی باکس آفیس، یا پوشیدن جدیدترین کفش های ورزشی. تجربه محصول نهایی یک امر عادی است، اما واقعاً چقدر از سفر برای رسیدن به آنجا را درک می کنیم؟ 1×1 with Alex Narvaez یک مجموعه مکالمه طولانی است که در آن هنرمندان، ورزشکاران و رهبران کانادایی در زمینه های خود در حال شکستن روند و مسیر موفقیت خود هستند. این گفتگوهای صریح، لحظات مهمی را در هر سفر پوشش می دهد و داستان های ناگفته را روشن می کند. جدا کردن هر تجربه برای درک، الهام بخشیدن و ساختن نسل بعدی کانادایی ها. این “1×1 با الکس ناروائز” است.

اگر این ویدیو را دوست دارید، @ComplexCanada را در رسانه‌های اجتماعی و یوتیوب دنبال کنید تا ویژگی‌ها و اخبار بیشتر در مورد داستان‌های کانادایی که به‌طور معتبر از لنز Complex بیان می‌شوند را دریافت کنید.