وقتی برای اولین بار whiterosemoxie را شنیدیم ، او تازه 18 ساله شده بود و سقفهای سفید در حالی که هنوز سال آخر دبیرستان را به پایان می رساند. چیزی که بیشتر ما را تحت تأثیر قرار داد این بود که چگونه هنرمند جوان دیترویت بین آهنگ های رپ الکترونیکی خوشحال ، از بین بردن تصنیف ها و همه چیز در این میان زیگ زاگ زد. ما او را به بهترین هنرمندان جدید اضافه کردیم در آوریل ، و سقف های سفید از آن زمان در چرخش بوده است.

برای درک دامنه استعداد موکسی ، گوش دادن به کل پروژه نیاز دارد ، اما از از همان ابتدا ، “پسران سمت غرب” برجسته بود. این آهنگی است که ما مدام به آن برمی گردیم ، آهسته ساز و استادانه اجرا شده و شیرین و تلخ و شیرین که در آن فضای منفی و مهار اجزای کلیدی قدرتمندی هستند.

whiterosemoxie در حال آماده سازی برای کنار گذاشتن پروژه بعدی خود به نام grae است سقف در 25 سپتامبر. این همه آنچه را که از آخرین آزادی او اتفاق افتاده است ، مستند می کند: سالهای آخر تحصیل او در همه گیر ، انتقال به بزرگسالی در زمانهای پرآشوب و امضای یک قرارداد ثبت شده بدون اینکه بتوانید به استودیوها ضربه بزنید یا بروید در تور اما قبل از آن او دوباره در حال بازدید از سقف های سفید برای موزیک ویدئو “پسران سمت غربی” است که توسط جکس اندرسون در دیترویت ، میشی ، کارگردانی ، تصویربرداری و تدوین شده است. = “suitcase-ad”>

“من در شرف ریختن سقف های چری هستم ، یعنی احساس من در این منطقه خاکستری همین الان است. خوشحالم آزاد کردن “پسران سمت غرب” درست قبل ، زیرا تنها چیزی که سنگ من بوده است افرادی هستند که من در آنجا آویزان هستم. حتی در این منطقه خاکستری ، ما به چیزی رسیدیم که هرگز تصور نمی کردیم. “ < p> “پسران سمت غرب” را در بالا تماشا کنید.