10 Takeaways From Future و ‘Pluto x Baby Pluto’ ساخته Lil Uzi Vert

سرانجام پلوتو با کودک پلوتو ملاقات می کند.

Future و Lil Uzi Vert پیش از رونمایی از آلبوم مشترک جدید خود در این هفته ، پیش پرده ای به کارگردانی هایپ ویلیامز را به اشتراک گذاشتند که برنامه های آنها برای سفر به یک سیاره دیگر را اعلام کرد. فیوچر به یوزی می گوید: “من سعی داشتم به مادربزرگ ها ، سرتاسر دنیا هشدار دهم ، در حالی که آهنگ های آنها از استریوی ماشین اطراف بیرون می زند. “ما باید به یک سیاره دیگر برویم. دنیای ما. آنها هیچ قانونی ندارند. ما باید به پلوتو برویم. آنها هرگز به پلوتو نرفته اند. “

Uzi Future را به پیشنهاد خود در نظر گرفت و روز جمعه ، یک آلبوم مشترک 16 آهنگه خدمات پخش جریانی را از دست داد. شامل تولیداتی از جمله DJ Esco ، Brandon Finessin ، D. Hill ، Zaytoven ، London on da Track ، Wheezy و موارد دیگر ، پلوتو x کودک پلوتو دنیای این دو رپر را در حالی که می خواهند یکدیگر را در طول آلبوم یکی کنند ، مخلوط می کند.

در اینجا هیچ ویژگی اضافی مهمان وجود ندارد ، اما وقتی دو آهنگ از بهترین رپرهای دنیا را در هر آیه تجارت دارید ، دیگر به چه چیز دیگری نیاز دارید؟ پس از چند چرخش به آلبوم ، تیم Complex Music لیستی از اولین برداشت های ما را تهیه کردند. در زیر 10 عکس از Future و Lil Uzi Vert’s آورده شده است پلوتو x کودک پلوتو.

https://www.youtube.com/watch؟v=PmQsZNery80