10 تا از بهترین جراح زیبایی گوش در سال 1400 ( آدرس + شماره تلفن)

به دنبال رفع این عارضه ، جراحی ای که دردناک نمی باشد و فعالیت های روز مره ی فرد را تحت الشعاع قرار نمی دهد، صورت می پذیرد تا شکل گوش به حالت نرمال و طبیعی خود برگردد. در جراحی اتوپلاستی تلاش می شود با روش های مختلف، برجسته بودن لاله گوش اصلاح شود و لاله گوش به سر بیمار نزدیکتر شود، برای انجام اتوپلاستی بایستی علاوه برنزدیک کردن کلی لاله گوش، چین و شکنهای طبیعی گوش نیز بازسازی شوند. در نهایت بعد از اینکه فرم دهی انجام شد غضروف گوش با استفاده از بخیه در محل مناسب ثابت می گردد. در صورت لزوم، ممکن است وی گوش را با استفاده از بخیههای دائمی به سر نزدیکتر کند. پردازندههایی که حرف G انتهای نام آنها قرار گرفته است، با هدف بهینه سازی بازیها و با عنوان پردازندههای Gaming ساخته شدهاند و شما میتوانید این گوشی را به عنوان بهترین گوشی گیمینگ تا 10 میلیون هم در نظر بگیرید. دکتر ماریا مرادی از بهترین جراح گوش در ایران می باشد . جراح برای انجام عمل جراحی، در چینوچروکهای طبیعی پشت گوش در ناحیه بین گوش و سر، یک شکاف ایجاد میکند.

جراحان ما مقالات متعدد پزشکی در مورد فرایند ایجاد اسکار و روند بهبودی زخمها منتشر کردهاند و هر کاری انجام میدهند که اسکارهای باقی مانده به حداقل برسد. اسکارهای ناشی از عمل جراحی زیبایی گوش معمولاً به صورت کامل بهبود یافته و به خوبی لابهلای چین و چروکهای پشت گوش و در چینهای جلوی گوش استتار میشوند. پس از انجام عمل جراحی، گوش باید به مدت یک هفته روزانه سه مرتبه شسته شود و به مدت ۲ تا ۶ ماه از گوشواره و جواهرات در گوش استفاده نشود. باقی ماندن اسکار یک عارضه غیرقابلپیشبینی پس از انجام هرگونه عمل جراحی است. بنابراین این عمل جراحی هم برای کسانی که به طور مادرزادی دچار این مشکل هستند و هم کسانی که در اثر حادثه دچار این عارضه شده اند، کاربرد دارد. گوش ها ، یکی از اعضا بدن می باشند که در معرض دید دیگران قرار دارند ، بنابراین زیبایی آن ها بسیار مهم است و اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر قرار می دهد ، در برخی از مواقع می توان مشکلات ظاهری آن ها را با استفاده از موی بلند ، کلاه و غیره پوشاند ؛ اما این راه حل موقتی است و فرد باید این مشکل را برای همیشه برطرف کند.

همین طور با بزرگ تر شدن کودکان روی اعتماد به نفس آنها تاثیر سوء می گذارد. یک پماد آنتیبیوتیکی دو مرتبه در روز بر روی شکاف عمل جراحی استعمال میشود. برش مخصوصی از پشت گوش داده می شود که این برش بعد از بهبود معمولاً جای اون به سختی پیداست این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود و هیچگونه دردی ندارد، قسمت اضافه پوست برداشته می شود، بافت پوستی و زیر جلدی از روی غضروف جدا می شود و در قسمت هایی نیاز به کنترل خونریزی است. اختلال درزیبایی ناشی از گوش های برجسته، ویژگیهای منحصر به فردی دارد و درحالیکه گاهی، هیچگونه ناراحتی در فرد ایجاد نمی شود،در بسیاری از افراد باعث ناراحتی های جدی شخصیتی – روانی می شود . کشیدگی شدید ممکن است باعث پاره شدن لاله گوش شود. بدشکلی گوش به دلیل مورد تمسخر واقع شدن کودکان، احتمال آسیبهای روانی را در زندگی آینده آنها در پیش دارد. بعد از ۶ ماهگی به دلیل سفت شدن غضروف گوش باید از جراحی استفاده نمود. این نوع پارگی میتواند جزئی، کامل یا چندگانه باشد و اصلاح و ترمیم آن به کمک عملهای جراحی پلاستیک قابل انجام است. البته انتخاب روش های زیباسازی به نظر جراح پلاستیک بستگی دارد.

مجله جراحی پلاستیک . عملهای جراحی برای بیماریهای پیچیدهتر زمان بیشتری میبرند. این مایع به رنگ سفید شیری و حاوی آنزیمها، پروتئینها و سایر مواد شیمیایی برای حمایت و محافظت از اسپرم در چسب گوش برجسته هنگام انزال است. ممکن است بعداً جراحی ثانویه گوش به منظور ترمیم و یا اصلاح جراحی اتوپلاستی اولیه مورد نیاز باشد. شما میتوانید یک روز پس از انجام عمل جراحی استحمام کنید اما حداقل به مدت دو هفته نباید در وان آب وارد شوید یا شنا کنید. اگر شما روز قبل از عمل دچار بیماری شدید لطفاً به مطب اطلاع دهید که در صورت لزوم انجام عمل جراحی را گوش برجسته نظرات کاربران به تعویق بیفتد. وی به شما خواهد گفت که کدام دارو را قطع کرده و کدام یک را قبل از انجام عمل جراحی میتوانید مصرف کنید. برای اصلاح و ترمیم پارگی یا سوراخ کشیده شده گوش، قسمتی از پوست اطراف پارگی یا سوراخ گشاد شده برداشته میشود، قسمتهای باقی مانده اطراف پارگی یا سوراخ به وسیله بخیه به هم وصل میشوند که این کار را میتوان هم به کمک بخیههای جذبی (در بافت داخلی) و هم به وسیله بخیههای معمولی (در سطح پوست) انجام دارد. در این حالت میتوان گفت فرد گوش برجستهای دارد. ارتباط صمیمانه اعضاء خانواده، اعم از همسر، فرزندان و نوهها با سالمند، برنامه ریزی برای گذراندن اوقاتی شاد در کنار سالمند، مشورت با آنان در تصمیم گیریها، مواردی هستند که فرد سالمند را به احساس آرامش و نگرش مثبت نسبت به زندگی و اطرافیان و کاهش استرس و ناامیدی سوق میدهد.