10 بهترین آهنگ ماه کانادا: نوامبر 2020

نامزدهای گرمی این هفته برگزار شد و اگرچه نمایندگان بسیار چشمگیر کانادایی در رده های بزرگ شب وجود دارد ، اما یک غایب آشکار وجود دارد: علیرغم انتشار آنچه برخی بهترین کار او را تا به امروز خوانده اند ، The Weeknd هیچ نامزدی برای اثر تحت تأثیر دهه 80 او ، پس از ساعت ها. از آن زمان ، هم The Weeknd و هم رئیس آکادمی ضبط پاسخ داده اند.

پس از مشخص شدن نامزدها ، اسکاربورو توئیت کرد: “گرمی ها فاسد هستند”. “شما به من ، طرفداران من و شفافیت صنعت مدیون هستید.” مطمئناً ، ممکن است عنصری از هابریس باشد که موجب اعتراض در برابر نامزدهای خود شما می شود ، اما در این مورد ، ما می گوییم این توجیه است ، به ویژه با توجه به اینکه از او برای اجرا دعوت شده است (عجیب!) در پاسخ به آن ، رئیس گرمی هاروی میسون جونیور اشاره کرد که نامزدهای گرمی را همسالان وی تعیین می کنند. وی نوشت: “متأسفانه هر ساله تعداد نامزدهای انتخاباتی کمتر از تعداد هنرمندان مستحق است.”

دیدن هنرمندان بسیار موفق که برای تأیید اعتبار از سوی م institutionsسساتی مانند Grammys رقابت می کنند ، می تواند گیج کننده باشد ، به خصوص با توجه به اینکه جوایز چند بار نشان را از دست می دهند. اگر آلبومی موفقیت حیاتی و تجاری داشت ، دیگر به چه چیز دیگری نیاز دارید؟ اما هنوز درک زمینه برای هنرمندان سیاه پوست مانند The Weeknd مهم است و اینکه چگونه نامزدها و برنده ها می توانند بازتاب روشنی برای ارزیابی صنعت از هنرشان باشند. این یک مکالمه پر بار است که ما حتی سطح آن را نمی خاریم ، اما توجه به آن مهم است.

با کنار زدن ، کانادایی ها در دسته های بزرگ بسیار خوب ظاهر شدند. تهیه کننده Frank Dukes برای کار با Post Malone نامزد شد ، JP Saxe نامزد بهترین آهنگ را برای موفقیت TikTok با دوست دختر واقعی جولیا مایکلز به دست آورد ، Kaytranada سه نامزد برای کار خود دارد بابااز جمله بهترین هنرمند جدید و جاستین بیبر چهار نامزد در گروه های پاپ و کشور کسب کرد که باعث ناراحتی خودش شد.

علاوه بر نامزدی های گرمی ، این یک ماه عالی برای هنرمندان کانادایی بود که با آهنگ های بی روح و شفاف شروع به قفل دوم و پایان سال را به ثمر رساندند. در اینجا موارد برجسته این ماه آورده شده است.