10 آلبوم ضروری کانادایی عصر وبلاگ: Drake، Shad، Cadence Weapon

به یاد بیاورید که در آن روزها، روی صندلی جلویی نشسته بودید و نسیم عصر تابستانی به پوست شما می خورد و جدیدترین صداهای هیپ هاپ از شهر شما که از بلندگوی کوچک لپ تاپ شما پخش می شد، تازه از آخرین پست در وبلاگ رپ مورد علاقه شما، به تازگی تورنت شده بود؟

نه؟ به اندازه کافی منصفانه که هرگز اتفاق نیفتاد.

اما از اواسط ابتدایی تا سال‌های اولیه دهه بعد، وبلاگ‌ها بر همه چیز در اطراف ما حکومت می‌کردند که نوبت به شنیدن جدیدترین هیپ هاپ می‌رسید. وبلاگ‌ها در یک لحظه از زمان در جایی بین MySpace و Soundcloud گیر کرده بودند که در قرن بیست و یکم ما را تشکیل می‌دادند، طلوع عصری که تکنولوژی این امکان را برای هر فرد امیدواری فراهم می‌کرد که در صورت جرات، حرفه رپ آینه‌ای اتاق خواب خود را به فرصت تبدیل کند.

وبلاگ های ملی مانند HipHopCanada و رسانه های ایالات متحده مانند 2DopeBoys، NahRight و CocaineBlunts به استعدادهای رپ کانادایی کمک کردند تا از استان به استان و عبور از مرزهای بین المللی بدون نیاز به توقف در گمرک و برای همیشه تغییر درک ما از امکان هیپ هاپ ایجاد شده در شمال موازی 49 کمک کنند. .

این همچنین به معنای پایان موسیقی رپ بود که دقیقاً به تورنتو و گاهی اوقات ونکوور تعلق داشت. و در بازار پرسود و مورد حسادت ایالات متحده، استعدادهای کانادایی فرصتی برای غلبه بر دروازه بانان MTV، BET و آکادمی ضبط داشتند.

پست جدید  Quavo به هواداران می گوید که دیگر نوشیدن هنسی را ترک نکنند: / fl_lossy، pg_1 / p6tufwnv3vnjs59w9xnu / quavo-martrell "class =" ff-og-image-inserted "> کوآوو در تلاش است تا مردم را از مثلث خفه کننده ای که هنسی در جامعه دارد رها کند. روز جمعه ، رپ میگوس به توییتر ، جایی که او از طرفدارانش خواست تا نوشیدن هنسی را متوقف کنند زیرا این مارک کاملاً به فرهنگ او و پیروانش احترام نمی گذارد. "مردم من باید Drinkin Hennessy را متوقف کنند ، ! " Quavo توییت کرد. "بدون هجوم درباره هنی". با این حال ، Quavo آنها را به طور کامل از اسارت کنیاک آزاد نکرد. در عوض ، میگو آنها را ترغیب کرد تا برای انتخاب مشروبات تیره به مارتل مراجعه کنند. Quavo ادامه داد: "راه مارتل نحوه آمدن من است و آنها بهتر آن را تحسین می کنند." "Martell Blue Swift!" کوآوو اولین خواننده رپ نیست که به دلیل سود بردن از سیاه پوستان بدون پذیرفتن کامل فرهنگ ، به مارک های مشروبات الکلی حمله کرد. پس از ساختن کریستال به یک شامپاین برتر برای سرگرمی ها ، جی ز و Roc-A-Fella تحریم این شرکت را ترتیب دادند. جیگگا در آن زمان گفت: "توجه من جلب شده است که مدیر عامل کریستال ، فردریک روزود ، فرهنگ" هیپ هاپ "را" توجه ناخواسته "می داند. "من نظرات او را نژادپرستانه می دانم و دیگر از طریق مارك های مختلف من از جمله 40/40 Club و نه در زندگی شخصی از هیچ كدام از محصولات وی پشتیبانی نمی كنم." این امر منجر به راه اندازی Ace of Spades Champagne در سال 2014 شد. مشابه کریستال ، برخی معتقدند که هنسی کاملاً به سیاه پوستان پایبند نیست - علی رغم داشتن سفیران تجاری مانند Nas و ASAP Ferg. در نتیجه ، آنها به گزینه هایی مانند Hov و Memphis Bleek's D'Usse روی آورده اند. و اکنون ، Quavo در تلاش است تا آنها را به مارک آبی مارک Blue Swift تبدیل کند ، که به نظر می رسد با آن همکاری دارد. برای اخبار جدید ، رویدادها و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان

به لطف پادکست جدید، Complex Canada با علاقه دوباره به آن زمان، برخی از مهم ترین عناوین هیپ هاپ کانادایی را که در دوران وبلاگ ظهور کردند، گردآوری کرد.

برخی از آنها کلاسیک زیرزمینی باقی می مانند. دیگران نور روز را به گونه‌ای دیدند که ما هرگز در آغاز قرن تصور نمی‌کردیم. با این حال، دیگران را هرگز کسی نشنید مگر سرسخت ترین خبره های مستقل رپ. هرکدام به واسطه فرهنگ وبلاگ، مخاطبان بیشتری پیدا کردند.