یونگ میامی می گوید که او و دیدی از هم جدا می شوند، نظرات درباره گلدن دوش ها را دوباره بررسی می کند

در مصاحبه جدید با برش، یونگ میامی در مورد اینکه چگونه دیدی از او برای راه اندازی یک برنامه گفتگو الهام گرفت و تأیید کرد که آنها دیگر با هم قرار ندارند صحبت کرد.

وقتی از او پرسیدند که آیا با هم هستند یا خیر، گفت: «نه. با وجود این جدایی، به نظر می رسد که آنها در شرایط خوبی هستند. “ما هنوز با هم دوستیم! ما هنوز دوستان خوبی هستیم! ولی ما مجردیم این مرد من نیست.» او ادامه داد. ما شرایط خودمان را داشتیم، نمی‌خواهم عنوانی بر آن بگذارم. سخت با هم دعوا می کردیم ما هر روز در یک نقطه با هم بودیم. او از من حمایت کرد، من از او حمایت کردم. اجازه می‌دهم اینترنت آن را هر چه می‌خواهند بگذارد.»

اولین بار شایعات منتشر شد که میامی و دیدی یکدیگر را در سال 2021 می دیدند، اما آنها وضعیت خود را تنها در ژوئن 2022 در اولین قسمت از برنامه میامی تایید کردند. کارشا لطفا. این برنامه توسط Revolt، شرکت کابلی و رسانه آنلاین که توسط دیدی در سال 2013 تأسیس شد، تولید می‌شود. اوایل این ماه، او به Complex گفت که «مجرد» است و دیدی «همیشه» دوست او خواهد بود.

خواننده رپ City Girls به اشتراک گذاشت که این سریال را پس از حضور در سریال شورش جاستین لاباوی راه اندازی کرد. با احترام جاستین. او گفت: “دیدی آمد، و او به مصاحبه نشست. بعد از مصاحبه، او پیش من آمد و دقیقاً مثل “شماره شما چیست؟” او گفت: “او می خواست من او را در خانه اش در میامی ملاقات کنم. من ملاقات کردم. او در خانه اش بود، و او می گفت: “من فکر می کنم باید یک پادکست بسازید. شما در آن مهارت دارید. شما شخصیت قوی دارید.” پس اینطور شد.»

در مورد تصمیم برای راه اندازی کارشا لطفا با اولین حدس دیدی، او گفت که این تلاشی بود برای جلوگیری از حدس و گمان در مورد آنها. او گفت: “مردم می خواستند بفهمند زیرا او همان اوست، من همانی هستم که هستم.” “ما درست مثل این بودیم که اگر بخواهیم آن را بیرون بگذاریم، ما کسانی هستیم که صحبت می کنند. من دوست ندارم کسی به جای من صحبت کند.” وقتی صحبت از آینده می شود کارشا لطفااو اخیراً به Complex گفته است که مهمانان رویایی او دنزل واشنگتن، لوری هاروی، SZA و بیانسه هستند.

او در جای دیگری از مصاحبه به اعتراف خود اشاره کرد کارشا لطفا که او از دوش های طلایی لذت می برد. این لحظه واکنش‌های آنلاین را برانگیخت و حتی باعث شد «پی دیدی» در توییتر ترند شود.

او با اشاره به دیدی گفت: “من هرگز نگفتم که او کسی بود که با او این کار را کردم.” “سکس بخشی از زندگی است. من بزرگ شده ام، و شاید بیش از حد در مورد آن صحبت کنم، اما همه تجربیات شخصی خود را دارند. برخی از مردم بدشان می آید. برخی از مردم زندگی را در حاشیه زندگی می کنند، برخی از مردم خسته کننده هستند. من. زیاد تماشا کن porn، عوضی ها مدفوع می شوند. اگر ما بزرگ شده ایم و در خانه فقط سرد می شویم و می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم sex، چه اشکالی دارد؟”