یونگ جوک در کلیپ احساسی IG شکست: آیا می توانم جلوی دنیا گریه کنم

یونگ جوک روز جمعه در اینستاگرام به بیان احساسات خود با فالوورهایش پرداخت، زیرا خواننده رپ آتلانتا کلیپی را به اشتراک گذاشت که در آن گریه کرد.

جوک ویدئویی را که در آن گریه می‌کرد و افکار خود را در مورد دنیای مدرن رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاشت، شرح داد: «احساسات خام». پنهان شدن در پشت نما وجود ندارد. آیا می توانم جلوی دنیا گریه کنم؟ چرا دارم گریه می کنم؟»

این بومی آتلانتا در ادامه به «مکان شرورانه» یعنی جهان زیر سوال برد، جایی که «بچه‌ها قبل از اینکه بتوانند در خیابان زندگی کنند می‌میرند».

جوک نوشت: «خانه‌های ما مملو از نفرت است زیرا در اطراف ما وجود دارد. «ویرانی شایع است. مواد مخدر در جامعه ما بیداد می کند. خیلی ها گیج شده اند. عروج یک ضرورت است. بذار جلوی چشم دنیا بره بیرون آیا تا به حال احساس می کنید که همه چیز را رها کنید؟ برخی خواهند خندید و این مورد انتظار است. برخی وارد می شوند تا ببینند حالم خوب است یا نه و این قابل قدردانی است. من التماس رحمت برای همه ما هیچ روح بی خبر. دوستت دارم.”

در اوایل سال جاری، Joc ادعا کرد که در طول یک حضور در سریال شگفت‌انگیز یک ضربه‌ای است. چت گروهی هالیوود پادکست

جوک به اتاق سایه گفت که، اگرچه او این اظهارات را «زیر کمربند» می‌دانست، در نهایت تصمیم گرفت به این سؤال پاسخ دهد تا «آن را برای او خراب کند». خواننده رپ “It’s Goin’ Down” اعتراف کرد که با دریافت سایه غریبه نیست.

او گفت: “فقط این فرصت را دارید که آن را از کسی ببینید که ممکن است با او آشنا نباشید، بنابراین مانند “اوه، اعصاب” است. “و من هم این احساس را داشتم.”