گوچی مانه نبرد “Verzuz” با Jeezy را اعلام کرد

گوچی مان اعلام کرده است که در آینده با Jeezy روبرو خواهد شد ورزوز نبرد

گوچی یک پست اینستاگرامی از آگهی تبلیغاتی این رویداد را زیر عنوان “به رفیق بگویید پنجشنبه 19 نوامبرverzuztv Trap God vs Snowcone” آماده شوید.

با این حال ، به نظر می رسد که نبرد ادعایی همزمان با آنچه از قبل اعلام شده در حال وقوع است ورزوز با Jeezy و TI – و در اوایل این هفته ، اخباری مبنی بر اینكه گوچی فرصت بازگشت به عقب با Jeezy را رد كرد ، ظاهر شد.

“سوئیچ [Beatz] به من زنگ زد و من مثل “یو ، سوئیچ” بودم … اگر این کار را انجام دهم ، فقط یک نفر وجود دارد که می توانم این کار را انجام دهم ، “جیزی به گفت باشگاه صبحانه این هفته. “و او مانند” چه کسی “بود گوچی ، به او نزدیک شوید. به من اطلاع دهید چه خبر است. “

جیزی ادامه داد: “سوئیچ پاسخ داد و گفت که او با احترام رد کرد.” “سرد. انجام شده. نگه داشتن آن در حال حرکت است. من می خواستم این کار را برای فرهنگ انجام دهم. “

هنوز هم به نظر می رسد که نبرد بین جیزی و گوچی واقعی است. بلافاصله پس از اعلامیه گوچی ، ItsTheReal توییتر مشابه آگهی رویداد را نوشت و نوشت: “تایید شد. واقعی است. “

TI آن را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، همانطور که تیمبالند ، که سریال را با Swizz ساخته است. این می تواند به معنای این باشد که او در مقابل خم شد ورزوز به نفع گوچی.

اما به نظر می رسد بعدا تیمبو و حساب Verzuz پست های خود را حذف کردند.

در ماه جولای ، تیپ 50 سنت را به نبرد در 45 سالگی تولد رپر کوئینز دعوت کرد. TI گفت: “برای تولد شما ، من به شما یک چالش ارائه می دهم ، آقا ،” “الاغ خود را با 20 رکورد خود بالا بکشید ، روبروی من بنشینید و این کار را انجام دهید ، مرد.”

Tip همچنین با اشاره به نبرد فروش رکورد خود با Kanye West در سال 2007 ، سعی کرد آتش زیر الاغ Fif را روشن کند: “اما ، من می فهمم اگر نمی خواهید به این چالش پاسخ دهید ،” TI ادامه داد. “از آنجا که آخرین بار که به چالش کشیده شدی ، کانیه وست الاغ خود را پاک کرد … و من با تو 50 دوست دارم. این بار تو نیستی. این کاتالوگ شماست که برخی از مشکلات را به همراه دارد. کاتالوگ مادربازی شما مشکل دارد. ” نکته سپس به فیف گفت که 24 ساعت فرصت دارد تا پاسخ دهد.

وقتی 50 در مورد چالش شنید ، او با اشاره به جمعه پاسخ داد. “یو کسی از TI علفی که روز جمعه به آن دودی داده اند گذشت. LOL ، “او در IG نوشت.