گوچی مانه در حال حاضر به دنبال یک مخالف دیگر “Verzuz” است

به حریف من نگاه کن!

گوچی مانه پس از به کار بردن قوس الکتریکی خود ، آماده است تا دوباره به خانه برگردد ورزوز حلقه.

گوچی روز یکشنبه به اینستاگرام رفت و در آنجا قبل از اشاره به اینکه برای یک مبارزه دیگر آماده است ، به نبرد رکوردشکنی خود با جیزی اشاره کرد.

گوچی تصویری از این تصویر نوشت: “من شنیدم که نبرد ما باverzuztv اعداد و ارقام را شکست ، تاریخی بود که ما فرهنگ را اداره می کردیم.” “چه کسی می خواهد من بعد بجنگم ؟؟”

به دلیل تاریخ آشفته و وضعیت نمادین ، ​​طرفداران در گوچی و جیزی قفل شدند ورزوز نبرد گزارش شده است که لحظه مجازی بینندگان بیشتری نسبت به MTV داشته است VMA ها، صدا، و جوایز بیلبورد. همچنین ، ماهیت جنگ بسیار شدید بود ، گوچی ترانه هایی را پخش می کرد که به جای جزیی مورد توجه طرفداران محبوب خود مانند “Traphouse 3” ، “پیراهن خاموش” ، “آقای عالی” ، “آشپزخانه من” قرار گرفت “جواهرات” و موارد دیگر.

از آنجا که گوچی هنوز تعداد زیادی بازدید در اتاق دارد – و سایر گوشت گاوهای حل نشده – طرفداران امیدوارند که او دشمنانی مانند Yo Gotti ، Waka Flocka Flame و TI را بدست آورد. آنها همچنین می خواهند او را در برابر افسانه خیابانی Boosie Badazz ببینند یا محافظان Future و / یا Young Thug.

پست جدید  لن با ویژوال شیک "BOOTZBOTTEGA" جایگاه خود را ثابت می کند

گوچی مانه تنها نیست ورزوز دانش آموخته ای که آماده بازگشت به رقابت است. ریک راس – که گلوله های زیادی نیز در این کلیپ به جا گذاشته است – بازی احتمالی مقابل TI را تحریک کرده است. این احساس ایجاد می شود که Jeezy ، Rick Ross ، Guwop و TIP می توانند یک وضعیت دور و برش را برای تاج و تخت جنوب ایجاد کنند.