گوچی مانه در حال حاضر به دنبال یک مخالف دیگر “Verzuz” است

به حریف من نگاه کن!

گوچی مانه پس از به کار بردن قوس الکتریکی خود ، آماده است تا دوباره به خانه برگردد ورزوز حلقه.

گوچی روز یکشنبه به اینستاگرام رفت و در آنجا قبل از اشاره به اینکه برای یک مبارزه دیگر آماده است ، به نبرد رکوردشکنی خود با جیزی اشاره کرد.

گوچی تصویری از این تصویر نوشت: “من شنیدم که نبرد ما باverzuztv اعداد و ارقام را شکست ، تاریخی بود که ما فرهنگ را اداره می کردیم.” “چه کسی می خواهد من بعد بجنگم ؟؟”

به دلیل تاریخ آشفته و وضعیت نمادین ، ​​طرفداران در گوچی و جیزی قفل شدند ورزوز نبرد گزارش شده است که لحظه مجازی بینندگان بیشتری نسبت به MTV داشته است VMA ها، صدا، و جوایز بیلبورد. همچنین ، ماهیت جنگ بسیار شدید بود ، گوچی ترانه هایی را پخش می کرد که به جای جزیی مورد توجه طرفداران محبوب خود مانند “Traphouse 3” ، “پیراهن خاموش” ، “آقای عالی” ، “آشپزخانه من” قرار گرفت “جواهرات” و موارد دیگر.

از آنجا که گوچی هنوز تعداد زیادی بازدید در اتاق دارد – و سایر گوشت گاوهای حل نشده – طرفداران امیدوارند که او دشمنانی مانند Yo Gotti ، Waka Flocka Flame و TI را بدست آورد. آنها همچنین می خواهند او را در برابر افسانه خیابانی Boosie Badazz ببینند یا محافظان Future و / یا Young Thug.

گوچی مانه تنها نیست ورزوز دانش آموخته ای که آماده بازگشت به رقابت است. ریک راس – که گلوله های زیادی نیز در این کلیپ به جا گذاشته است – بازی احتمالی مقابل TI را تحریک کرده است. این احساس ایجاد می شود که Jeezy ، Rick Ross ، Guwop و TIP می توانند یک وضعیت دور و برش را برای تاج و تخت جنوب ایجاد کنند.