گفته می شود Boosie Badazz در دالاس از ناحیه پا شلیک کرده است

گزارش ها حاکی از آن است که Boosie Badazz روز شنبه در یک تیراندازی در دالاس دست داشته است.

WFAA گزارش داد که وی از ناحیه پا دچار اصابت گلوله شد و پس از آن در یک بیمارستان محلی تحت درمان قرار گرفت. TMZ نیز خبر را تأیید کرد. جزئیات بیشتری در مورد وضعیت رپر منتشر نشده است.

منابع انتظامی به TMZ گفتند كه شخصی به سمت ون دو سرعته Boosie در نزدیكی یک مرکز نوار به نام Big T’s Plaza آتش گشود. گفته می شود بوسی زیر زانو مورد اصابت قرار گرفت و متعاقباً تیراندازان از صحنه گریختند. سپس خواننده رپ و خدمه اش به بیمارستان رفتند. منابع رسانه می گویند که جراحت وی تهدید کننده زندگی نیست.

شخصی همچنین تصویری از این برخورد را در Big T’s منتشر کرد و ادعا کرد که بوسی مورد اصابت گلوله قرار نگرفته است. با این حال ، به TMZ گفته شد که او بیماری است که به دلیل آسیب دیدگی تحت درمان است. شاهد ادعایی همچنین گفت حداقل سه وسیله نقلیه درگیر شده اند.

اداره پلیس دالاس به محل فروش گفت كه مأموران بعداً پس از دریافت گزارش از یك حادثه مسلحانه روز شنبه در محل حضور یافتند ، جایی كه تماس گیرندگان گفتند كه شخصی شلیك شده و سپس با وسیله نقلیه شخصی ترك شده است. با این حال ، وقتی پلیس به آنجا رسید ، هیچ مدرکی مبنی بر وقوع جرم وجود نداشت.

Boosie در شهر بود تا جمعه شب در مراسم هواداری Mo3 شرکت کند که چهارشنبه در آزادراه دالاس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. این زوجین پروژه مشترک خود را منتشر کردند Badazz Mo3 اوایل امسال Boosie در سوگ مرگ دوست خود ، روز چهارشنبه در توییتر نوشت ، “من برای کلمات # نکته گم شده ام. Mo3 وقتی به آنجا می آیم ، تو را می بینم. “

به گفته WFAA ، پلیس می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که این دو تیراندازی را به هم متصل کند. هیچ دستگیری در پرونده قتل مو انجام نشده است.