گفته می شود که یک مرد دیگر در حمله به باشگاه ورزشی 6ix9ine متهم نخواهد شد

اتهامات علیه یکی از مردانی که متهم به حمله به Tekashi 6ix9ine در یک باشگاه ورزشی فلوریدا شده بود، برداشته شده است.

XXL سوابق دادگاه به دست آمده است که نشان می دهد دفتر کلانتری شهرستان پالم بیچ دیگر آنتونی مالدونادو را برای حمله ای که در 21 مارس رخ داد، متهم نخواهد کرد. مالدونادو، رافائل مدینا جونیور، و اکتاویوس مدینا – ظاهراً به خواننده رپ حمله و سرقت کردند.

این سه مرد چند روز بعد با استفاده از فیلم های نظارتی شناسایی و دستگیر شدند. اندکی پس از آن، گزارش شد که یکی از این مردان، مدینه جونیور 43 ساله، یکی از اعضای بلندپایه پادشاهان لاتین است و مقامات محلی معتقدند که او رئیس بخش شهرستان پالم بیچ است. مشخص نیست چرا این افراد به 6ix9ine حمله کردند.

6ix9ine در مصاحبه ای با NBC Miami درباره این حمله صحبت کرد: «برای من، تماشای آن سخت بود، زیرا بسیار غیرمنتظره بود. این بزدلانه است. وقتی به آن نگاه می کنم، فقط نفرت را می بینم، درست است؟ تصور کنید کسی هستید که کسی را از سوراخی در دیوار نمی شناسد. یک مثال می زنم: امروز اولین روزی است که شما را ملاقات می کنم، شما را از جایی نمی شناسم، می توانستم چیزی در مورد شما شنیده باشم که ممکن است نظری در مورد آن داشته باشم، اما شما را نمی شناسم. ازت متنفرم.”

او همچنین سعی کرد با معرفی چالش LA Fitness در اوایل این ماه، این حادثه را به حداقل برساند، که شامل دو نفر است که شخص سومی را با دست و پا نگه داشته و او را از پهلو به پهلو می‌چرخانند، در حالی که نفر چهارم تلاش می‌کند از روی نفر سوم بپرد. شخص