گفته می شود که ریحانا و ASAP Rocky با هم ملاقات می کنند

ریحانا و ASAP Rocky با هم قرار می گذارند ، منبعی که به آن منتقل شد مردم.

خبر درگیر شدن عاشقانه ریحانا و راکی ​​به دنبال ماه ها حدس و گمان و شایعاتی مبنی بر اینکه این دو با هم دیده شده اند در پی دارد. نه راکی ​​و نه ریحانا تأیید نکردند که آنها با هم هستند ، اما صفحه شش گزارش داده است که این دو شنبه شب هنگام صرف شام با برخی از دوستانشان در مسافرخانه Beatrice Inn نیویورک مشاهده شده اند.

در ماه ژوئیه ، ریحانا کمپین Fenty Skin خود را که به طور برجسته راکی ​​را نشان می داد ، آغاز کرد.

این زوج شایعه ماه بعد با حضور در یک مجموعه ویدئویی دو قسمت برای Vogue و GQ. به نظر می رسد شیمی آنها نشان می دهد که همکاری های بیشتری می تواند وجود داشته باشد.

گفته می شود که ریحانا پس از سه سال زندگی مشترک در ماه ژانویه از دوست پسرش حسن جمیل جدا شد. مطابق با مردم، خانواده جمیل یک شرکت توزیع برای تویوتا موتورز در عربستان سعودی دارند و ارزش آن 1.5 میلیارد دلار گزارش شده است. در اواخر همان ماه ، ابتدا شایعاتی درباره عاشقانه دوباره ریحانا و راکی ​​به وجود آمد ، اما منبعی برای ای! اخبار روشن کرد که آنها فقط “در پاتوق” بودند.

این منبع گفت: “ریحانا مجرد است. او به تازگی از یک رابطه طولانی طولانی با حسن خارج شده است. او می خواهد مجرد باشد و قرار نیست به چیزی بپرد.” “او در حال ملاقات با ASAP Rocky است ، اما او قرار ملاقات با او نیست.” بدیهی است که همه چیز با گذشت زمان تغییر می کند.