گفته می شود که تام کروز به شدت به رابطه با شکیرا علاقه مند است

طبق گزارش ها، تام کروز “بسیار علاقه مند” به دنبال کردن یک رابطه عاشقانه با شکیرا است، زیرا آنها در آخر هفته در مسابقات جایزه بزرگ فرمول 1 در میامی دیده شدند.

منابع گفتند صفحه ششم که بین این دو، که هر دو مجرد هستند، “شیمی” وجود دارد. این منبع به این نشریه گفت: «او بسیار علاقه مند است که او را تعقیب کند. این منبع که کروز را «مردی خوش‌تیپ» و «استعداد» خواند، افزود: «شکیرا برای افتادن روی آن به یک بالش نرم نیاز دارد و آن می‌تواند تام باشد». آنها همچنین خاطرنشان کردند که او از کروز، که 5 فوت 7 است، بلندتر نیست.

پس از ملاقات آنها در جایزه بزرگ در میامی، کروز ظاهرا برای خواننده کلمبیایی گل فرستاد. ویدیویی نیز ظاهر شد که نشان می‌دهد این دو نفر در طول مراسم با هم صحبت می‌کنند.

شکیرا در سال 2022 پس از 11 سال زندگی مشترک، با همسر سابقش، جرارد پیکه، فوتبالیست خود را ترک کرد. شکیرا به این موضوع اشاره کرد که پیکه در آهنگ “مونوتونیا” به او خیانت کرده است.

در همین حال، کروز از زمانی که شایعه شد که با او قرار ملاقات دارد، با کسی رابطه عاشقانه نداشته است. Mission: Impossible – Dead Reckoning هیلی آتول، همبازی اش، طبق روزنامه انگلیسی خورشید. قبل از آن با کیتی هلمز ازدواج کرده بود که در سال 2012 از او جدا شد.