گفته می شود مولاتو در حال تغییر نام به دلیل اختلاف نظر است

مولاتو در سال 2020 معرفی شد XXL در اوایل سال جاری لیست کلاس اول سال اول بود ، اما این تصمیم به دلیل معنای نام او با انتقاداتی روبرو شد.

HipHopDX گزارش می دهد که مولاتو ، که اولین نسخه مهم خود را منتشر کرد ملکه دا صوف در ماه آگوست ، در حال تغییر تغییر نام به دلیل انتقادات است. اصطلاح محاوره ای برای شناسایی فردی از نژاد مختلط استفاده می شود و بسیاری او را توهین آمیز دانسته اند که وی تصمیم گرفت از آن به عنوان نام مستعار استفاده کند.

وی به رسانه گفت: “من نمی توانم زیاد بگویم زیرا ما در حال حاضر روی چیزی کار می کنیم ، اما دروغ می گویم که قبلاً از ذهنم عبور نکرده است.” “این یک جنجال است که من هر روز تا جایی که نام من باشد می شنوم و می بینم ، بنابراین من دروغ می گویم که نه می گویم هرگز به آن فکر نکرده ام. اما من نمی توانم خیلی زیاد بگویم زیرا در حال حاضر ، بخشی از چیزی بزرگتر. “

همانطور که HotNewHipHop اشاره کرد ، مولاتو اخیراً نیز مورد انتقاد قرار گرفت زیرا او گفت که او سیاه است پس از اینکه قبلاً به VladTV پیشنهاد داده بود که دوست ندارد خودش را سیاه یا سفید اما دو نژاد بنامد. وقتی کسی به خواننده رپ پیشنهاد کرد “می خواهم [be] سیاه خیلی بد ، ” او پاسخ داد، “من عوضی الاغ لال سیاه هستم.” پاسخ ها ، رپر را مستقیماً به نام او ارجاع می داد.

در گذشته ، مولاتو گفته است که “نسبت به هویت نژادی خود” بسیار پرشور است و می خواهد “لجن نژادپرستانه” را پس بگیرد. HipHopDX اشاره کرد که این اظهارات را به عنوان یک جوان 15 ساله در سال 2016 در مسابقات نشان داده است بازی رپ. وی در مصاحبه اخیر خود با Uproxx ، نگرانی های مربوط به نام خود را برطرف کرد و گفت که برای اینکه “منفی را به چیزی مثبت” تبدیل کند ، خودش را چنین صدا کرده است.