گفته می شود جی هربو ، تینا ویلیامز در انتظار اولین فرزندشان با هم هستند

به گفته وكیل خواننده رپ ، جی هربو و نامزدش تاینا ویلیامز در انتظار اولین فرزندشان هستند.

این خبر در جلسه دادگاه روز چهارشنبه پرونده کلاهبرداری فدرال هربو ، که در آن وی و چند نفر از خدمه اش به استفاده از کارت های اعتباری و شناسنامه های مسروقه برای خریدهای عجیب متهم شده اند ، فاش شد. بر اساس شیکاگو تریبون ، وکیل هربو به قاضی گفت که ویلیامز چهار ماهه فرزند هربو را باردار است. وكیل سپس از دادگاه خواست كه به این هنرمند 25 ساله اجازه دهد به نیوجرسی سفر كند تا وی بتواند از ویلیامز و نوزاد متولد نشده آنها دیدار كند. قاضی این درخواست را تأیید کرد.

این زوج هنوز ادعاهای وکیل را تأیید نکرده اند. با این حال ، شایعات بارداری طی چند ماه گذشته در اطراف هربو و ویلیامز به گوش می رسید.

ویلیامز در حال حاضر فرزندی ندارد ، در حالی که هربو – متولد هربرت راندال رایت سوم – دارای پسری به نام یوسوه با سابق خود ، آریانا فلچر است. تریبون گزارش ها فلچر به عنوان شاهد پرونده شناخته شده است. به هربو دستور داده شده است که در مورد اتهامات کیفری خود با سابقش صحبت نکند.

جلسه دادرسی روز چهارشنبه اولین حضور خواننده رپ شیکاگو در دادگاه برای پرونده فدرال بود. بر اساس تریبون، هربو از طریق کنفرانس ویدیویی ظاهر شد و “بی گناه” را به اتهام توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری مفتولی و سرقت شدید هویت متهم کرد. وی در صورت محکومیت به اتهامات وارده به شش سال زندان محکوم می شود.