گفته می شود اسکوتر براون استادان تیلور سویفت را با بیش از 300 میلیون دلار به فروش می رساند

با ادامه مکالمه پیرامون هنرمندان صاحبان استاد موسیقی خود ، تازه گزارش شده است که اسکوتر براون پس از اینکه Ithaca Holdings LLC بیش از یک سال پیش گروه Big Machine Label را خریداری کرد ، حقوق اصلی شش آلبوم اول تیلور سوئیفت را فروخته است. این اولین برچسبی بود که سوئیفت در ابتدای کار خود با آن امضا کرد و قبلاً حق آن پروژه های اولیه را داشت.

تنوع استناد می کند که براون معامله ای را بسته است که بالغ بر 300 میلیون دلار طی دو هفته گذشته بسته شده است. خریدار در حال حاضر ناشناخته است. هنگامی که هلدینگ ایتاکا گروه Big Machine Label را در سال 2019 خریداری کرد ، شامل لیست مشتری ، قرارداد توزیع ، انتشار و حقوق هنرمند متعلق به آن بود. سوئیفت قبل از اینکه قراردادش به پایان برسد و برای امضای قرارداد با گروه موسیقی جهانی به مدت 12 سال از سال 2006 تا 2018 به این لیبل امضا شد.

براون و سوئیفت رابطه ای سنگین داشته اند ، خصوصاً وقتی صحبت از نحوه برخورداری از حقوق موسیقی او می شود. سوئیفت علناً بیرون آمد تا بگوید که او توسط Braun احساس آزار و اذیت می کند و او “تعریف امتیاز سمی مردان در صنعت ما است”.

وی هنگام صحبت درباره استادان خود ادامه داد: “این فقط بدون تأیید ، مشورت یا رضایت من برای من اتفاق افتاد.” “بعد از اینکه من از خرید کامل موسیقی ام محروم شدم ، کل کاتالوگ من در معامله ای که به من گفته شد توسط خانواده سوروس ، 23 سرمایه و آن گروه کارلایل تأمین مالی شده است ، به Ithaca Holdings اسکوتر براون فروخته شد. با این حال ، تا امروز ، هیچ یک از این سرمایه گذاران زحمت نگرفته اند که مستقیماً با من یا تیم من تماس بگیرند – تا دقت کافی را در مورد سرمایه گذاری خود انجام دهند. در مورد سرمایه گذاری خود بر روی من. برای پرسیدن احساس من در مورد صاحب جدید هنر خود ، موسیقی که نوشتم ، ویدیوهایی که ایجاد کردم ، عکسهایی از من ، دست نوشته های من ، طرح های آلبوم من. “

در اواخر سال گذشته ، براون به اختلافات مداوم بین خود و سوئیفت پرداخت و گفت كه او قصد ندارد در آن شركت كند و در صورت لزوم “آدم بدتر باشد”.

وی گفت: “من شش ماه است که در این مورد صحبتی نکرده ام. حتی یک بار هم صحبتی نکرده ام.” “وقتی چیزهای زیادی گفته می شود و بسیاری از نظرات مختلف وجود دارد ، با این حال مدیران فرصتی برای گفتگو با یکدیگر نداشته اند ، سردرگمی زیادی وجود دارد. من در اینجا قصد ندارم به جزئیات بپردازم ، زیرا این فقط سبک من نیست. من فقط فکر می کنم ما در یک زمان تقسیم سمی زندگی می کنیم ، و افرادی فکر می کنند که رسانه های اجتماعی مکان مناسبی برای پخش همدیگر و گفتگو نیستند … من دوست ندارم کسی این کار را انجام دهد ، و اگر این بدان معناست که من باید آدم بدی طولانی تر باشم ، من مدت طولانی پسر بد خواهم بود ، اما من قصد ندارم شرکت کنم. “

گزارش شده است که براون همچنین سال گذشته برای تعیین یک جلسه خصوصی با سوئیفت برای بحث در مورد این موضوع برنامه ریزی کرده است.