گزارش شده است که Mo3 قبل از مرگ توسط قاتل در ماشین تعقیب می شود

قبل از قتل غم انگیز هنرمند محبوب و در حال رشد رپ Mo3 ، TMZ گفته می شود که او در آزادراه دالاس که در آن کشته شده بود قصد فرار از قاتلان خود را دارد.

منابع روز یکشنبه توضیح دادند که رپ صبح روز چهارشنبه در خانه زنی بود که متوجه شد توسط شخصی در اتومبیل تحت نظر است. وقتی او از خانه خارج شد ، همان ماشین از خانه به سمت پمپ بنزین به دنبال او حرکت کرد. این زمانی است که Mo3 فهمید جان او در خطر است.

گفته می شود Mo3 در تلاش برای از دست دادن وسیله نقلیه دیگر ، در I-35 ادغام شده است. او در حال فرار از ترافیک بود که ماشین را تصادف کرد. Mo3 سپس از اتومبیل خود خارج شد و سعی کرد با پای پیاده فرار کند. متأسفانه مرد ماشه ای توانست Mo3 را بدرقه کرده و از پشت سر او را شلیک کند. در این حادثه یک تماشاگر بی گناه نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفت. Mo3 در یک بیمارستان محلی جان خود را از دست داد.

به دنبال مرگ Mo3 ، رئیس برچسب خواننده رپ ، Boosie Badazz ، برای ادای احترام به شهر سفر کرد.

پس از انجام این کار ، ون دونده سرعت وی در نزدیکی یک مرکز نوار به نام Big T’s Plaza با گلوله اسپری شد. گفته می شود بوسی زیر زانو مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. او را به بیمارستان محلی منتقل کردند و در آنجا تحت جراحات غیر تهدید کننده زندگی تحت درمان قرار گرفت.