گزارش شده است که رپ Bay Bay ، لیل یاسه ، مرده است

گفته می شود لیل یاس ، خواننده رپ Bay Bay ، آخر هفته گذشته در سن 25 سالگی کشته شد.

وقتی دوستان ، همکاران و هوادارانش از طریق پست های ادای احترام ابراز ناراحتی کردند ، خبر درگذشت وی از روز شنبه در شبکه های اجتماعی پخش شد. اوایل عصر شنبه برچسب های Lil Yase Highway 420 Productions این فاجعه را تأیید کرد و نوشت: “ما از همه عشق و پشتیبانی قدردانی می کنیم. یاس طرفداران خود را دوست داشت ، او هر روز برای همه کار می کرد. ما صدها آهنگ برای شما داریم لطفاً دوباره پست کنید و به اشتراک بگذارید تا جهانیان بدانند که “سگ برتر” کیست … “

اگرچه مقامات هنوز مرگ لیل یاس را تأیید نکرده اند ، اما منابع نزدیک به خواننده رپ به TMZ می گویند که وی در بخش جنوبی خلیج شرقی به ضرب گلوله به ضرب گلوله پیدا شد. این کشف ادعایی س questionsالات زیادی را در میان نزدیکان وی ایجاد کرده است ، که می گویند لیل یاس – نام واقعی مارک آنتونیو الکساندر – آخرین بار جمعه شب در یک استودیوی ضبط در شهرستان مارین دیده شد ، که کیلومترها با محل کشف جسد او فاصله دارد.

افراد داخلی همچنین اظهار داشتند که لیل یاس به خدمه خود گفته بود پس از ترک استودیو کمی قبل از نیمه شب بلافاصله برمی گردد. گفته می شود که حدود یک ساعت و نیم بعد ، دوستان وی در مورد تیراندازی مرگبار سخنی دریافت کردند. منابع همچنین ادعا می کنند که خواننده رپ هیچ دشمن شناخته شده ای نداشته و از هیچ مشکلی که منجر به مرگ وی شود آگاهی نداشته اند.

در ادامه با تحولات این پرونده همراه باشید.

می توانید برخی از پیام های ادای احترام به Lil Yase را در زیر بخوانید.