گزارش: استفاده یانوپولوس از کارت MTG برای خرید سایت Ye 2024 سوالاتی را ایجاد می کند

حداقل بر اساس گزارشی جدید، میلو یانوپولوس، چهره راست افراطی و سردبیر سابق Breitbart News، از یک کارت اعتباری مرتبط با کمپین مارجوری تیلور گرین برای خرید دامنه اینترنتی برای هنرمندی که قبلا به عنوان آخرین تلاش کانیه وست در انتخابات ریاست جمهوری شناخته می‌شد، استفاده کرده است. یانوپولوس سپس هزاران دلار بالاتر از هزینه واقعی بازپرداخت شد، که تعدادی از نگرانی های حقوقی بالقوه را برانگیخت که در جزئیات برجسته شده است. دیلی بیست گزارش و فراتر از آن

شرایط پیرامون همه این‌ها یک آشفتگی جهنمی پیچیده را تشکیل می‌دهد که قطعاً برای همه افرادی که ادعا می‌شود در آن دخیل هستند، مشخص است. یانوپولوس داستان بزرگتر مربوط به تراکنش را “کاذب” نامیده است و به یک “کارمند جوان” اشاره می کند که مسئول آنچه که او ادعا می کند یک خطای پرداخت است که از آن زمان رفع شده است.

به هر حال، طبق گزارش راجر سولنبرگر، گفته می‌شود که کمپین گرین در نوامبر گذشته هزینه‌ای بیش از 7000 دلار را به GoDaddy در همان روزی که گفته می‌شود کمیته Ye’s 2020 گزارش داده است که به یانوپولوس چیزی کمتر از 10000 دلار پرداخت کرده است، گزارش کرده است. دلیل ذکر شده برای پرداخت دوم، به ویژه، “انتقال دامنه” بود. بلافاصله مشخص نشد که آیا کمپین بزرگتر Greene از کارتی که برای خرید استفاده می‌شود، اطلاع داشته است یا خیر، که گفته می‌شود برای دامنه Ye24 پارک شده در حال حاضر بوده است.

در مورد نگرانی‌های ناشی از این تراکنش، در اینجا نمونه‌ای از تخلفات احتمالی ذکر شده در این گزارش آورده شده است: تشکیل پرونده‌های نادرست کمپین، تبدیل پول مربوط به کمپین به پولی که برای «منافع شخصی» استفاده می‌شود، و سرقت.

روز دوشنبه، Politico گزارش داد که خزانه دار Ye’s، پاتریک کراسون، استعفا داده است. کراسون در نامه‌ای به FEC که در اینجا لینک شده است، گفت که استعفای خود را به کمپین Ye’s اطلاع داده است و همچنین آنها را “از الزام تعیین یک خزانه‌دار جدید در عرض 10 روز آگاه کرده است.” Ye, که سال گذشته در میان یک رشته اظهار نظرهای ضدیهودی که به طور گسترده منجر به ستایش واقعی هیتلر شد، حرفه‌اش از هم پاشید، هنوز به طور رسمی کمپین 2024 را اعلام نکرده است.

اگرچه کراسون در نامه FEC به یانوپولوس اشاره نکرد، اما در نامه دیگری که مستقیماً به Ye ارسال شد نام او را ذکر کرد – همانطور که توسط جسیکا پایپر در اینجا برجسته شده است – که یانوپولوس “فاکتورهای جعلی ارسال کرده است.”

البته هیچ جنبه ای از کمپین Ye (یا معاملات کلی یانوپولوس، گرین و غیره) ارزش وقت گذاشتن برای کسی را ندارد و طبیعتاً برای جلب توجه به خود طراحی شده است، بدیهی است با امید به آزار دادن دیگران. طیف های سیاسی که خشم ابراز شده علنی آنها به نوبه خود توجه و درآمد بیشتری را برای کسانی که علیه آنها صحبت می کنند ایجاد می کند. این یک چرخه معیوب است، و در عین حال یک چرخه بسیار طاقت فرسا، با این حال به نظر می رسد که هیچ کس قادر به حفظ درس هایی نیست که تصور می شود همه ما از طریق تاریخ بسیار اخیر آموخته ایم.

درعوض، نشریات بدون توجه به هزینه‌ها به دنبال کلیک‌ها و بینندگان هستند و تضمین می‌کنند که این سیرک مشخص آمریکایی در آینده قابل پیش‌بینی ادامه خواهد داشت.