گربه دوجا خالکوبی جدید اسکلت خفاش را نشان می دهد که نشانه شروعی جدید است

آخرین خالکوبی گربه دوجا مربوط به اسکلت خفاش است.

این دختر 27 ساله جوهر جدید خود را در اینستاگرام خود به نمایش گذاشت و تعدادی عکس منتشر کرد که در زیر آن شکلک خفاش نوشته شده بود. تصویر اول عکسی است که هنرمند از خود در آینه گرفته است و چیزی را در پشت خود نشان می دهد که دیدن آن بسیار سخت است. اما در تصاویر زیر، او یک اسکلت خفاش را نشان می‌دهد که در مرکز قسمت بالایی پشت او قرار دارد و استخوان‌های بال‌ها روی شانه‌هایش کشیده شده‌اند.

او معنای پشت خالکوبی را نیز به اشتراک گذاشت. در قسمتی از اسکرین شات آمده است: «خفاش ها اغلب مرگ را به معنای رها کردن قدیمی ها و آوردن چیزهای جدید نشان می دهند. آنها نمادهای گذار، آغاز و شروع یک شروع جدید هستند.»

این اولین باری نیست که دوجا جوهر می گیرد. اوایل امسال، او اولین خالکوبی خود را در مراسم گرمی به نمایش گذاشت. یکی که در دوسر بازوی چپ او قرار دارد، مربوط به یک شیطان است که چنگال در دست دارد و دومی عنکبوت روی ساعد او است.

در همان روز مراسم اهدای جوایز، صبح زود، او در توییتی نوشت: “امروز اولین خالکوبی ام را انجام دادم.”

او از آن زمان جمجمه گاوی را روی مچ دست داخلی خود خالکوبی کرده است که توسط هنرمند خالکوبی مشهور دکتر وو انجام شده است. او همچنین یک خالکوبی هیولایی بر روی بازوی خود دارد که با الهام از Fortunio Liceti، فیلسوف دهه 1600، چهره دیگری که بدن انسان و سر یک فیل دارد و روی مچ دست او یک خالکوبی چشم است. اکنون، او یک بار دیگر مجموعه خود را با اسکلت خفاش گسترش داده است.