گربه دوجا از اولین همکاری مد با PrettyLittleThing رونمایی کرد

خلاقیت گربه دوجا به دنیای مد راه یافته است.

روز دوشنبه ، سرگرم کننده نزدیک به یک هفته پس از اعلام همکاری ، همکاری مد جدیدی را با PrettyLittleThing راه اندازی کرد.

Doja Cat مجموعه را به گونه ای تنظیم کرد که با سبک و سیاق انتخابی او مطابقت داشته باشد. این قطعات همچنین با توجه به زمان ساخته شده برای تکمیل دنیای قفل ویروس بعد از ویروس کرونا.

Doja Cat در بیانیه رسمی گفت: “این اولین بار بود که برای یک مارک تجاری دوره می کردم! من PrettyLittleThing را دوست دارم و نمی توانم صبر کنم تا همه طرفدارانم آن را ببینند و آن را بپوشند.” وی همچنین متذکر شد که این همکاری تنها فعالیت وی در صنعت مد نخواهد بود.

“ایجاد آن بسیار سرگرم کننده بود [PrettyLittleThing CEO] عمر [Kamani] و تیم ، “او اضافه کرد.” آنها واقعاً به من اجازه می دهند جوهر آنچه را که هستم به این مجموعه هدایت كنم. صبر کنید تا ببینید چه بعدی است! “

عمر کمانی توضیح می دهد که همکاری با Doja Cat کاملاً با این برند سازگار بود زیرا سبک منحصر به فرد وی مورد توجه مشتری PrettyLittleThing قرار گرفت.

کمانی گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که با چنین هنرمند معتبری روی این مجموعه جدید کار می کنم.” “من Doja Cat و حرفه او را مدت زیادی تحسین کرده ام و ما با او همکاری نزدیک داشتیم تا سبک منحصر به فرد او را به مشتری PrettyLittleThing برسانیم. این فقط اولین همکاری است و ما در طول مشارکت کارهای بیشتری داریم “