گرایمز به جولیا فاکس می‌گوید که کنسل کردن او آسان است: «من چیزهای احمقانه زیادی می‌گویم»

پس از اینکه گریمز به هنرمندان این نعمت را داد تا از هوش مصنوعی برای بازسازی صدای او در آهنگ‌هایشان استفاده کنند، این هنرمند کانادایی در پادکست جولیا فاکس ظاهر شد تا بیشتر در مورد آن صحبت کند و همچنین دائماً به صورت آنلاین “لغو” شد.

در فاکس میوه های ممنوعه پادکست، گرایمز به بازیگر زن گفت که او یک هدف آسان برای کسانی است که می خواهند سلبریتی ها را لغو کنند.

گرایمز توضیح داد: “من خیلی راحت می توانم آن را لغو کنم و اغلب لغو می کنم.” من همیشه به طور استثنایی کنسل شده ام. مردم به من می گویند یک “تکنو فاشیست” […] من موافقم که بسیاری از چیزها اشتباه مدیریت شده اند و ما در این سکسه غول پیکر در بخش متفاوتی از تمدن هستیم که بسیار بی سابقه است.”

سپس گرایمز اعتراف کرد که می‌گوید «خیلی چیزهای احمقانه… من می‌توانم بگویم بالاتر از حد متوسط». فاکس سپس با گفتن این که «چیزهای هوشمندانه زیادی» می‌گوید، پاسخ داد.

گریمز افزود: “من فکر می کنم ما به گفتمان بهتری نیاز داریم.” “کاش مردم با ایمان بهتر به من نزدیک شوند – من با حسن نیت به همه نزدیک می شوم – اگر مردم در اینترنت نفرت دارند، این افراد دیوانه هستند زیرا دنیای بهتری می خواهند.”

بعداً در گفتگو، گریمز و فاکس به هوش مصنوعی و اینکه چرا اولی آماده است با آغوش باز آن را در آغوش بگیرد، پرداختند.

گریمز گفت: «من برای آن خوش‌تیپ هستم. من می گویم نسبتاً خوشبین هستم، فکر می کنم برخی از نتایج بد بالقوه وجود دارد، اما فکر نمی کنم حتی بحث در مورد آن به طور عمومی به خودی خود سازنده باشد.

گرایمز سپس ادامه داد که امیدوار است “ضروری اخلاقی برای ایجاد تصویرهای مثبت هوش مصنوعی بیشتر ببیند، زیرا به معنای واقعی کلمه آموزش بر روی داده ها است.” از بسیاری جهات در حال حاضر چگونه آن را می بینیم، و این نگرانی است که اغلب مطرح می شود.”

هفته گذشته، گریمز از یک نرم افزار هوش مصنوعی رونمایی کرد که به هنرمندان اجازه می دهد صدای او را تکرار کنند.