کیم کی در تریلر «کارداشیان ها» از «روایت دیوانه کننده» کانیه صدا می زند.

کارداشیان ها تریلر فصل 3 وعده اشک های فراوان، اختلافات خانوادگی تکان دهنده و درام های کانیه وست را می دهد.

کلیپ دو و نیم دقیقه ای زیر با صحنه ای از Khloé Kardashian شروع می شود که از خواهر بزرگ کیم می پرسد که آیا او خوب است یا خیر. مادر چهار فرزند سرش را تکان می دهد و شروع به شکستن می کند و به Khloé می گوید: «نه، من خوب نیستم. امروز روز سختی را سپری می کنم.»

این تریلر در ادامه به جدایی جنجالی کیم و کانیه می پردازد که تقریباً دو سال پس از درخواست جدایی کیم نهایی شد. کندال جنر در یک کلیپ مصاحبه ای به جدایی می پردازد و می گوید: “من نمی دانم کیم چگونه همه چیز را با همسر سابقش اداره می کند.”

سپس پیش نمایش به صحنه ای از کیم و کریس جنر می رسد که روی مبل نشسته اند و در مورد عدم صداقت ادعایی کانیه بحث می کنند.

کیم می گوید: «او دیوانه کننده ترین روایت را ساخته است. ما در برابر همه دروغ‌ها، برای بچه‌هایم سکوت می‌کنیم.»

اگرچه جزئیات مربوط به این اظهارات نامشخص بود، اما کیم احتمالاً به انتقاد عمومی کانیه از فرزندپروری خود اشاره می کرد. چند خط فاصله سال گذشته زمانی که علناً همسرش را متهم کرد که سعی دارد او را از فرزندانشان دور کند، تیترهای بی شماری شد. زوج سابق چهار فرزند دارند: نورث 9 ساله، سنت 7 ساله، شیکاگوی 5 ساله، و زبور 3 ساله.

در سال 2022، کیم بیانیه‌ای در اینستاگرام منتشر کرد که در آن خود را «تامین کننده اصلی فرزندانش» توصیف کرد. کانیه با پیام خودش که شامل اتهام آدم ربایی بود، پاسخ داد.

“منظور شما از ارائه دهنده اصلی چیست؟” او نوشت. «آمریکا دید که سعی کردی با ارائه نکردن آدرس دخترم را در روز تولدش چرت بزنی. در داخل خانه برای بازی با پسرم امنیت را به من تحمیل کردی، سپس مرا متهم به دزدی کردی، من مجبور شدم بعد از مهمانی شیکاگو آزمایش مواد مخدر بدهم، زیرا شما مرا متهم به مصرف مواد مخدر کردید.

قسط سوم از کارداشیان ها همچنین به جدایی کیم از پیت دیویدسون، اختلاف عروسی او با کورتنی کارداشیان، ترس “کشنده” سرطان پوست Khloé و پشیمانی کایلی جنر از عمل های زیبایی خواهد پرداخت. سریال واقعیت در ۲۵ می به Hulu بازخواهد گشت.