کودیاکرد از پسران جزیره به اتهام باتری داخلی در فلوریدا دستگیر شد

Kodiyakredd از دو TikTok Island Boys اخیراً به دلیل یک حادثه ادعایی باتری خانگی در فلوریدا دستگیر شد.

همانطور که اولین بار توسط TMZ گزارش شد، Kodiyakredd – که نام اصلی او Franky Venegas است – روز شنبه در یک Airbnb در منطقه Pompano Beach دستگیر شد و با باتری داخلی شارژ شد. بر اساس این گزارش، زنی که به عنوان دوست دختر ونگاس توصیف می‌شود، ادعا کرد که او به او سیلی زده و پس از مشاجره او را به انتهای کم عمق یک استخر در محل سکونت هل داده است. در ادامه این گزارش آمده است که این استدلال باعث شد که زن ناشناس به ونگاس گفت که به رابطه آنها پایان خواهد داد و دلیل آن آزار فیزیکی ادعایی او بود.

گزارش جداگانه‌ای از رسانه منطقه‌ای کورال اسپرینگز تاک به سوابق پلیس اشاره می‌کند که نشان می‌دهد افسران در رابطه با حادثه ادعایی، کبودی‌هایی را روی چانه، پاها و دست‌های زن مشاهده کردند. بر اساس این گزارش، این زن زمانی که ونگاس او را به داخل استخر هل داد، به سرش ضربه زد. گزارش شده است که او با پلیس در یک بیمارستان محلی صحبت کرده است.

Venegas از آن زمان در رسانه های اجتماعی به این دستگیری پرداخته و در پستی به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام ادعا کرده است که “این چیزی نیست که به نظر می رسد.” او همچنین عکس پروفایل خود را بر روی پلتفرم به mugshot خود تغییر داده است.

Complex برای اظهار نظر بیشتر در مورد این پرونده با نمایندگان دفتر کلانتری Broward تماس گرفته است. این داستان ممکن است به روز شود.

در فوریه سال گذشته، پس از اینکه مردی متهم به قتل یک دختر هشت ساله در خانه آنها دستگیر شد، دو TikTok به تیتر اخبار تبدیل شدند. نه کودیاکردد و نه فلای سولجا در تحقیقات مربوطه دخیل نبودند.