کواندو روندو در “پایان داستان” به تیراندازی مرگبار کینگ فون پرداخت

Quando Rondo در میان مرگ غم انگیز King Von ادعاهای دفاع از خود را دو برابر می کند.

بعد از ظهر جمعه ، رپر نژاد جورجیا رکوردی به نام “پایان داستان” را منتشر کرد که در آن به مشارکت خود در تیراندازی مرگبار وون پرداخت. این ترانه می یابد که Quando هنگام یادآوری وقایع شب مرگبار در حالی که به تصاویر نظارتی اشاره دارد ، ادعا می کند که وون لحظاتی قبل از شروع تیراندازی به Quando حمله می کند.

Quando raps:

خون برادرت روی زمین ، آدمهایت را بردار
لعنت به حق ما دفاع شخصی را فریاد می زنیم ، او نباید هرگز دست روی من می گذاشت
به فیلم ها نگاه کنید ، این همه شواهد است ، آنها را ببینید گربه n *** همانطور که نباید با من برخورد می کرد
چه کسی گفت که من مخفی شده ام؟ من هنوز هم دور آنها را می بندم و آنها را روی من قرار می دهم
و برای تنظیم مستقیم سوابق ، من هرگز هیچ نمایشی در داخل A نداشتم

کاربران توییتر بلافاصله کواندو را به دلیل انتشار رکورد و تلاش های او برای توجیه مرگ فون مورد انتقاد قرار دادند.

این اولین بار نیست که Quando پیشنهاد می کند وون مسئول مرگ خودش باشد. گفته می شود که تیم کواندو حدود یک هفته پس از شلیک مرگبار فون به وی گفته است TMZ که وون در این شرایط متجاوز بود و کواندو به دنبال جنگ نبود. به نظر می رسد فیلم نظارت فوق الذکر خدمه مربوط به رپرها را در پارکینگ سالن قلیان نشان می دهد قبل از اینکه وون با تهاجمی به Quando نزدیک شود و شروع به مشت زدن به سر او کند. چند ثانیه بعد از اینکه نزاع از قاب خارج شد ، تیراندازی می شود و جمعیت پراکنده دیده می شود.

مقامات آتلانتا از آن زمان فرد مسلح ، تیموتی لیکس ، را به اتهام قتل دستگیر کردند. Quando خواستار آزادی این جوان 22 ساله در جنگ پنج شنبه شب Verzuz بین Jeezy و Gucci Mane بود. بینندگان چشم عقاب نظر Quando را مشاهده کردند ، که به راحتی می نوشت: “#FreeLulTim”.