کمپانی ضبط کبک 7ième Ciel بیستمین سالگرد خود را در نوامبر جشن می گیرد

7ième Ciel Records، لیبل رپ کبکی که مسئولیت امضای قرارداد با هنرمندانی مانند فوکی، سولدیا و کوریاس را بر عهده دارد، بیستمین سالگرد تاسیس خود را در 10 نوامبر در مرکز بل در مونترال جشن خواهد گرفت.

این رویداد با عنوان 20 ans d’Ascension, اجراهایی از هنرمندانی که این لیبل در طول سال ها امضا کرده است، ارائه خواهد شد. از جمله هنرمندان دعوت شده فوکی، آلاکلر آنسامبل، سولدیا، شریز، KNLO، Manu Militari و بسیاری دیگر که هنوز نامی از آنها برده نشده است.

استیو جولین، که بیشتر به عنوان خواننده رپ Anodajay شناخته می‌شود، در سال 2003 شرکت 7ième Ciel Records را در تلاش برای برجسته‌کردن بیشتر هیپ‌هاپ‌های کبک با محبوب‌تر شدن این ژانر در استان تأسیس کرد. جولین اولین آلبوم خود را منتشر کرد، نخست VII، روی برچسب همان سال. او قبل از اینکه موج جدیدی از رپرهای کبکی مانند فوکی و سولدیا وارد صحنه شود، او با هنرمندانی مانند سامیان و دراماتیک قرارداد امضا می کرد.

فوکی اخیراً سهم خود را از موفقیت دیده است، زیرا به تازگی در 8 آوریل در Place Bell در لاوال تیتر یک نمایش صحنه ای خود را زده است. زیون که در فوریه کاهش یافت. او قرار است در 22 آوریل در Center Vidéotron در شهر کبک اجرا کند.