کلسی نیکول به دیس ‘Shots Fired’ مگان تو استالیون پاسخ می دهد

Megan Thee Stallion نه تنها Tory Lanez را در آهنگ افتتاحیه “Shots Fired” از اولین آلبوم تازه منتشر شده خود ، رد کرد خبر خوب، اما رپر هوستون همچنین میله هایی را هدف قرار داد که به دوست صمیمی سابق خود ، کلسی نیکول پرداخته بود.

اکنون ، کلسی با شلیک مجدد در شبکه های اجتماعی ، کاملاً روشن کرده است که او و مگ راه های خود را از هم جدا کرده اند. عکسهای صفحه از نظرات کلسی نشان می دهد که او چندین ضربه لرزان به رپر دارد. در یکی ، کلسی به کسی پاسخ داد که متن این ترانه را نقل می کند ، و می نویسد: “لول من هرگز روحیه ای مثل روح او نخواهم. صورت و بدن به معنای گه نیست. آروم باش.”

در اظهار نظری دیگر ، کلسی نوشت: “عجیب ترین گه هایی که او تاکنون می توان گفت” ، در پاسخ به کاربری که گفت که کلسی می خواهد مگان شود “خیلی بد ، ناراحت کننده است”.

به راحتی می توان فهمید که آیه دوم از “Shots Fired” هم در لانز و هم در کلسی هدف قرار گرفته است ، زیرا مگ رپ می گوید ، “چه کسی به او عکس می کشی ، عوضی گنگ؟” دیک / من می دانم که شما از n **** هایی که می گیرم می خواهید توجه کنید / من یک استیک هستم ، شما یک صفحه کناری ، میگو ، در جای خود بمانید. “

اگرچه گفته شد که کلسی در تیر ماه شاهد تیراندازی مگ بود ، اما بهترین دوست سابق ترجیح داد ماهها سکوت کند ، زیرا شایعه شد که لانز و کلسی درگیر رابطه عاشقانه بودند. علاوه بر این گمانه زنی ها مبنی بر اینکه این دو دیگر هیچ ارتباطی ندارند ، باعث شد که کلسی در حال معاشرت با دشمنان رپ ، J. Prince و Carl Crawford باشد.

در ماه سپتامبر ، گزارش شد که لانز همچنین به کلسی و مگ پیشنهاد پول فوری داده است ، چیزی که مگ در مصاحبه جدید خود با آن تأیید کرد GQ: “این [is] درست مثل وسط همه معترضین پلیس فقط بدون دلیل همه را می کشد ، و من فکر می کنم ، “من باور نمی کنم شما حتی فکر می کنید می خواهم مقداری پول بگیرم. مثل ، تو فقط مرا شلیک کردی. “

مگان هنوز به متن و تنش با کلسی نپرداخته است.