کلسی نیکول با آهنگ دیس “Bussin Back” به نر مگان پاسخ می دهد

بهترین دوست سابق مگان تی استالیون ، کلسی نیکول ، با قطعه ای از عنوان خود با عنوان “بازگشت باسین” پاسخ داده است.

این ترانه در پاسخ به قطعه “Shots Fired” مگان از آلبوم آغازین رپ است که اخیراً منتشر شده است خبر خوب که در آن او به حادثه تیراندازی ژوئیه مربوط به توری لانز می پردازد.

کلسی در پستی نوشت: “من برای این ساخته شده ام … هیچ اسلحه ای که علیه من تشکیل شده باشد نمی تواند #BUSSINBACK را بیرون بکشد.” نمونه های “Shots Fired” از مگان “Who Shot Ya؟” از Notorious BIG است. در حالی که دیس های کلسی از “Hit ‘Em Up” 2Pac نمونه برداری می کند.

کلسی مسیر را باز می کند: “من از چه کسی عکس می گیرم؟ / سگ ماده ای که دارم تو را هجوم می کشم”. “نمی توان احساسات کوچک خود را کنترل کرد / نگاه کن دیک چه هزینه ای برای تو دارد / همه چیز خوب بود بله حدود یک هفته پیش / فریاد بزن بابی شموردا اما این عوضی واقعاً باعث پیشرفت تو می شود / اگر من کسی بودم که اسلحه ای را می شنیدی یک قتل / گفت پشت او برگشته اما دختر می داند چه کسی واقعاً او را آزار داده است. ”

کلسی در ادامه انکار هرگز گرفتن پول از توری لانز را انکار می کند.

در فیلم “Shots Fired” ، مگان دوست سابق خود را “عوضی گنگ” می نامد که به موفقیت خود حسادت می ورزد. “تماشای من از زانوی تو موفق می شود ، دیک شیرین” ، مگان در مسیر رپ می کند. “من می دانم که شما از گاز n ** که می خواهم توجه کنید / من یک استیک هستم ، شما یک صفحه کناری ، میگو ، در جای خود بمانید.”

علاوه بر رها کردن “Bussin Back” ، کلسی همچنین به IG رفت تا مگان را به خیانت به او متهم کند.

مگان ظاهراً در توییتر با ایموجی های خنده به همه آنها پاسخ داد. او همچنین ویدئویی از خود در حال خندیدن و پرتاب انگشت میانی را منتشر کرد و عنوان خود را به عنوان “GN from thee besties” نوشت

شما می توانید “Bussin Back” را از طریق YouTube به بالا گوش دهید و “Shots Fired” مگان را در زیر مرور کنید.

این اولین باری نیست که کلسی به آهنگ “Shots Fired” مگان می پردازد. اندکی پس از افتادن آهنگ ، کلسی به شبکه های اجتماعی پاسخ داد.