کفش های “Dancing With The Stars” نلی برای دریافت 50 هزار دلار برای خیریه

نلی ممکن است در این فصل بالا نرفته باشد رقص با ستاره ها، اما یک سازمان از امتیاز رپر در این نمایش بهره می برد.

TMZ گزارش می دهد که نلی کفش های خود را به The Teen Project ، سازمانی که برای ارائه “بهبود و امید به زنان جوانی که از قاچاق انسان و بی خانمانی جان سالم به در برده اند” ارسال می کند تا به حراج بگذارد. رپر حداقل 10 جفت کفش را برای حراج به سازمان ارسال خواهد کرد و انتظار می رود کل مجموعه حدود 50،000 دلار باشد.

امضای مشترک نلی برای پروژه نوجوان بسیار زیاد بوده است ، زیرا وی به سازمان غیرانتفاعی کمک کرد تا بیش از 800000 دلار در سال 2020 جمع کند. به گفته TMZ ، این مبلغ 300،000 دلار از سال گذشته است. آنها همچنین به دلیل تلاش وی در افزایش آگاهی ، انتظار کمک 30،000 دلاری اضافی را دارند.

کفش های سفارشی نلی برای DWTS بودند لحظه ای از اینترنت صحبت کنید. کمپلکس با دومنیک سیامبرون ، معروف به جراح کفش ، صحبت کرد که Air Jordan های نلی را برای نمایش به کفش رقص تبدیل کرد.

سیامبرون درباره نلی گفت: “او روز جمعه با من تماس گرفت و گفت در ساختن کفش رقص به کمک من احتیاج دارد.” “من مطمئن نبودم كه چه فكر كنم. من فكر مي كردم:” اين مرد ديوانه است ، او خواهان اردن هاي كفشي است. “سپس فهميدم كه من نيز ديوانه هستم و در واقع مي توانم يك ايده ديوانه را زنده كنم.”

نلی در فینال فصل با شریک زندگی خود ، دانیلا کاراگاچ در جایگاه سوم قرار گرفت.