کریس براون و جوان اراذل و اوباش فیلم “دختران شهر” را به اشتراک می گذارند

Chris Brown و Young Thug به تازگی یک فیلم سینمایی را برای یکی از آهنگ های مخلوط مشترک این زوج ، اسلایم و ب.

ویدئوی “دختران شهر” به کارگردانی همکار مکرر چیرس براون ، جیک میوسگ ، بیشتر شبیه یک فیلم کوتاه است. در دهه 40 در هالیوود اتفاق می افتد و توسط روایت می شود یک داستان برانکس ستاره Lillo Brancato Jr. ، کلیپ با قدم زدن براون در یک کلوپ سبک کاباره باز می شود ، فقط برای مدت کوتاهی بعد Thugger می تواند وارد آن شود. بین فیلم ها با تصاویر فراوان از رقص براون ، ویدئو سرانجام به خشونت بین این دو نفره و اوباش محلی فوران می کند.

این دو در ابتدای امسال برای این پروژه به هم پیوستند و از آن زمان فیلم های مبتکرانه ای منتشر کرده اند. اخیراً ، ویدئوی آنها برای “بگو تو مرا دوست داری” دید این دو با یک رویکرد علمی-تخیلی بیشتری روبرو می شوند ، که بدیهی است تغییر بزرگی در زیبایی گانگستری الهام گرفته از دهه 40 “” دختران شهر “است.

همین ماه گذشته ، براون اشاره کرد که می تواند در راه همکاری های بیشتری با دریک داشته باشد. وی پس از اینکه گفت روزی آلبوم Drake-Chris Brown وجود دارد ، طعنه زد: “ما چند آهنگ داریم ، قطعاً چند آهنگ نیز داریم.” “قطعاً چیزی وجود دارد که ما در حال کار بر روی آن هستیم و دیوانه است.” در عین حال Young Thug سال بسیار پرباری را پشت سر گذاشته و با رپرهای بی شماری از Megan Thee Stallion تا Travis Scott همکاری کرده است.

فیلم “دختران شهر” را در بالا مشاهده کنید.