کریس براون و تیم امنیتی ظاهراً آشر را در مهمانی لاس وگاس پریدند

ظاهراً جشن تولد 34 سالگی کریس براون با درگیری فیزیکی بین بریزی و آشر به پایان رسید.

بر اساس گزارش هالیوود آنلاک، این دعوا روز جمعه در جشن تولد کریس براون در شهر اسکیت راک در لاس وگاس رخ داد. یک منبع به این نشریه گفت که وقتی یک براون کاملاً مست به شیوه ای “بی احترامی” نسبت به تیانا تیلور رفتار کرد، اوضاع تغییر کرد.

آشر، در میان دیگران، ظاهرا در تلاش برای آرام کردن براون مداخله کرد. در عوض، کریس با آن تماس گرفت اعترافات قبل از اینکه مشاجره در خارج از محل برگزار شود، جایی که بریزی و تیم امنیتی اش ظاهراً آشر را پرت کردند، هنرمند یک “بزدل” بود. شاهدان ادعا می کنند که ضرب و شتم منجر به دریافت “بینی خون آلود” توسط آشر شد.

نه آشر، نه براون و نه تیلور این داستان را تایید نکرده اند.

این خبر ساعاتی پس از انتشار تصاویری از این مهمانی در رسانه های اجتماعی منتشر می شود، با چندین ویدیو که نشان می دهد آشر و براون در کنار هنرمندان دیگری مانند ماریو و باو واو از همراهی یکدیگر لذت می برند.

در طول یک Champs را بنوشید در مصاحبه تابستان گذشته، کریس براون تمایل خود را برای رویارویی با آشر در یک موقعیت بالقوه ابراز کرد ورزوز نبرد

من می‌خواهم به همان اندازه که چیزهایم را جشن می‌گیرم، او و زندگی‌اش را جشن بگیرم. براون در آن زمان گفت … من نمی توانم طوری رفتار کنم که انگار او یک پیشگام نیست.

آشر در مصاحبه بعدی با E! این نبرد فرضی را کم اهمیت جلوه داد پاپ روزانه نشان می دهد.

یک بروشور بود که با هم چیده شده بود. این رسمی نیست، نه، ما این کار را نمی کنیم. اما من می توانم از آنچه می بینم قدردانی کنم. نه، وجود ندارد ورزوز. فکر نمی کنم برای چنین چیزی آماده باشید. شما ممکن است برای چنین چیزی روی صحنه آماده باشید، شاید در آینده. گوش به زنگ باشید.”